Будівництво каркасних Веранди Своїми Руками

Веранда на даче каркасного типа: пошаговый пример самостоятельного возведенияЗакриті та відкриті, кам'яні та цегляні, з вікнами на всю стіну і напівзатінених - веранди вже давно перетворилися з невеликих будівель, що грають роль підсобних приміщень, в просторі і функціональні приміщення.При бажанні додаткова площа стає і літній їдальні, і притулком в жаркий день, і, за умови ретельного утеплення, зимовим садом.Складно сказати, якою саме має стати веранда: своїми руками з однаковим успіхом можна створити і скромну прибудову, і розкішний зал.

 

Веранда ніколи не розглядається як окреме будову: це частина будинку, яка прилаштовується до основної будівлі в процесі зведення або через деякий час.Найчастіше вона примикає до фасаду або торцевій стороні, тобто до стіни, в яку вмонтована двері.Таким чином, щоб потрапити в будинок, спочатку необхідно зайти на веранду.

 

Традиційні господарські будівлі бувають двох видів:

 
     
  • otkrиtиe - Верхня половина otsutstvuet голосу і krиsha derzhitsya на Балканах;  
  • zakrиtиe - ступінь помелу стіни простору zastekleno (в nekotorиh sluchayah ploshtady steklyannogo pokrиtiya preobladaet над ploshtadyyu derevyannoy частин).
  •  
 

Проектуючи розташування і зовнішній вигляд прибудови, слід пам'ятати про гармонію: веранда повинна зливатися з будинком, відповідати його стилю, бути побудована з аналогічних матеріалів, підходити за розмірами.Оптимальна довжина приміщення - 4-7 м, ширина - 2, 5-3, 5 м. Меншою площі недостатньо, а велика буде виглядати громіздко.

 

Зазвичай навіть закриті приміщення не опалюють, тому веранду частіше використовують у теплу пору року.Перед тим, як почати будівництво, необхідно провести ряд попереджувальних заходів.

 

Про майбутнє варто подбати заздалегідь. Можливо, що через кілька років доведеться продати, подарувати або здати в оренду заміський будинок, і тоді знадобляться документи, які підтверджують законність прибудови.У зворотному випадку доведеться заплатити штраф і отримати ті ж самі папери, але вже більш складним і довгим шляхом.

 

Насамперед слід звернутися в проектну організацію, щоб за наданими ескізами склали креслення і проект майбутньої будови.У цьому випадку немає ніякої різниці, яким чином побудована веранда на дачі: своїми руками або за допомогою будівельної організації.З готовим проектом, заявою, паспортом і документами, що підтверджують право власності, доведеться відвідати кілька важливих інстанцій і дочекатися узгодження, після якого можна приступати до будівництва.Останній юридичний штрих - нова реєстрація будинку по завершенні робіт.

Похожие страницы: