Оформлення фасаду каркасних будинків

Одним з найбільш затребуваних і надійних матеріалів протягом вже довгого часу вважається дерево. У наші дні даний будівельний матеріал не втратив своєї актуальності. Але розвиток технологій дозволило використовувати деревину більш раціонально. Це відноситься до зведення каркасних будинків.


Технологія, використовувана при зведенні каркасніков, широко використовується в багатьох європейських країнах і поступово набирає популярність і в Росії. Це пов'язано з тим, що зведені таким способом будинки більш вигідні. Вони мають ряд незаперечних переваг, які і сприяють підвищенню інтересу до даного виду будівництва.


Головною особливістю каркасних будинків є можливість вибору найбільш оптимальної конструкції, яка буде підходити під кліматичні умови конкретного регіону. Прекрасне поєднання деревини і сучасних утеплюючих матеріалів дозволяють створити якісні та надійні будови, які прослужать своєму власникові довгі роки. Завдяки можливості втілити будь-який дизайнерський задум, використовуючи універсальну технологію, такі будинки особливо привабливі для багатьох людей.


Основою в таких будинках виступає каркас, виконаний з деревини високої якості. Утеплення стін відбувається за допомогою різних матеріалів, найчастіше в цій роди виступає мінеральна вата, яка при невеликій товщині здатна надійно захистити будинок від втрати тепла, сприяючи економії на опаленні. Крім того, завдяки невеликій вазі, для такого виду будови немає необхідності закладати масивний фундамент, що дозволяє виконати споруду швидше і затратити при цьому менше коштів.

Завдяки тому, що в стінах і підлозі без зусиль можна закласти всі необхідні комунікації, процес виконання опоряджувальних робіт відбувається швидше, а якість стає вище. При цьому можна не турбуватися про деформації будівлі, так як каркасні будинки не схильні до усадки.
Існує кілька основних переваг каркасних будинків:

1. Висока швидкість будівництва;

2. Економія матеріалів і часу;

3. Невелика вага всієї споруди;

4. Якісна захист від холоду і дощів;

5. Універсальність технології;

6. Менша вартість і висока економічність;

7. Сприятливий мікроклімат приміщень;

8. Висока міцність і великий термін експлуатації.

Завдяки всім цим якостям, каркасні будинки одержали широке поширення, і попит на них постійно зростає.
Виконання обробки зовні каркасного будинку відрізняється сучасністю і надійністю технологій. Завдяки тому, що для оздоблення фасаду каркасніков підійдуть практично всі будівельні матеріали, представлені на сьогоднішній день на будівельному ринку, можна вибрати найбільш підходящий за вартістю і своїми якостями матеріал. Після того, як закладено фундамент і зведена основна конструкція, можлива відразу установка дверей і вікон. Після цього можна приступити безпосередньо до обробки фасаду. Для цих цілей можливе використання різних матеріалів.
Можливі варіанти обробки фасаду каркасного будинку
Загальний вигляд будинку особливо важливий для кожного власника, тому люди прагнуть вибрати найбільш привабливий і надійний матеріал, який буде підкреслювати смак і статус свого власника. Основною перевагою каркасної технології можна вважати можливість використання практично будь-якого матеріалу.
Одним з найбільш поширених варіантів є облицювальна цегла. Будинки, які виконані з цегли у всі часи говорили про достаток і високий статус господаря. Це стереотипи, які склалися протягом довгого часу, і каркасний будинок не поступається за своїми якостями цегельному. Але для отримання вигляду справжнього цегляного цегли для облицювання можна використовувати спеціальний цегла, який зовні нічим не відрізнятиметься від звичайного. Такий спосіб оформлення фасаду дозволить укласти додатковий шар утеплення між облицюванням і стінами каркаса, що є ще одним вагомим перевагою. Недоліком такого способу обробки може стати тільки висока вартість матеріалу та оздоблювальних робіт.
Так само для обробки фасад можна використовувати термопанелі. Цей матеріал дозволяє створити цілком реалістичний ефект цегляної кладки, завдяки оформленню зовнішньої поверхні. Даний матеріал являє собою особливу конструкцію, де між двома жорсткими шарами, які можуть виконуватися з різних матеріалів, поміщені пінопласт та мінеральна вата, які відмінно справляються з завданнями теплозахисту. Зовні поверхню виконується у вигляді цегляної кладки, яка додатково покрита спеціальною кам'яною крихтою. Для того, що здійснити установку панелей не знадобитися особливого устаткування і спеціальних знань, все кріплення виробляється за допомогою саморізів, які кріпляться до заздалегідь встановленим профілям.
Найбільш часто зустрічається оздоблення фасадів каркасних будинків і тільки, припускає використання вінілового сайдинга. Перевагами даного матеріалу є відносно невисока вартість, доступність, зручність і легкість в роботі. Крім того, представляється можливим вибрати колір і вид сайдингу, так як виробниками представлений широкий асортимент не тільки забарвлення, але і фактури матеріалу.
Для того, щоб отримати зовнішній вигляд дерев'яного будинку, для обробки каркасного будинку можна використовувати блокхаус або вагонку. Ці матеріали так само досить поширені і мають свої переваги. Зовні, такі будинки особливо привабливі і практично не відрізняються від справжніх дерев'яних будинків. А часу на зведення буде потрібно набагато менше. Зазвичай виконання робіт займає не більше півсезону.
Ще одним варіантом є оштукатурювання. Зовні каркаснікі обшиваються ОСП, які добре піддаються обштукатурюванню. Цей варіант особливо підійде для жителів теплих районів, тому що такий спосіб обробки не дасть високої додаткової теплоізоляції.
Близьким до цього способу є фарбування, перед якою ОСП гарантують спеціальними матеріалами. Після підготовчих робіт будинок можна забарвити в будь-який необхідний колір і додати можливу фактуру, додавши індивідуальності своєю будовою.
Крім облицювальної цегли, є можливість використовувати навісний цегла, який відрізняється способом його кріплення. Цей матеріал кріпиться безпосередньо до стін на спеціально заготовлені профілі. Перевагою даного виду обробки є більший рівень економності матеріалу, який досягається завдяки специфічній формі використовуваних цегл.

Похожие страницы: