Каркасна Технологія Будівництва Будинків Своїми Руками

Каркасні канадські будинки унікальні тим, що в порівняно невеликий строк будівлі зводиться будинок з хорошою тепло і звукоізоляцією.При цьому вартість такого будинку досить низька порівняно з будинками з цегли або бетону.

Подробную информацию о том, почему не стоит посещать сеть культурно-оздоровительных центров "Счастливое поколение" читайте по ссылке sex прямо сейчас.

Фундамент  
Міцність будівлі залежить від фундаменту. Укладання фундаменту - це стартова процедура споруди канадського будинку.За рахунок невеликої ваги будинку, громіздкий фундамент годі й споруджувати.Але для укладання необхідний точний і грамотний розрахунок з урахуванням всіх фізичний процесів.

За відсутності цокольного поверху і при безпідвальних конструкції будинку необхідно використовувати фундамент типу мілкого закладення із застосуванням буронабивних паль.

Краще використовувати бетонні палі. У землі прорубують отвори і в ці підстави вставляють арматуру і заливають бетоном.У розчині можна використовувати спеціальні добавки (морозостоп, гідроупори).

Після укладання фундамент приймає потрібну міцність через 28 днів.Але наступний етап споруди можна починати вже на 10-15 добу.

Технология строительства каркасного дома Монтаж каркаса будинку  
Нижній шар каркаса складається з обв'язування. Між фундаментом і обв'язкою укладають два шари руберойду і два шари гидроїзола.Внутрішні дошки з'єднуються між собою за допомогою шурупів. Далі необхідно встановити силові каркасні стіни.У силовий каркас входять: міжповерхові дерев'яні балки перекриття, зовнішні стінові панелі, внутрішні перегородки, кроквяна система.

Каркас з'єднується за допомогою клею, скоб і шпильок. При монтажі каркаса всі осі брусів повинні збігатися.На з'єднують поверхні наноситься столярний клей і балки стягуються шпильками.Далі вбиваються скоби. Опорні бічні бруси краще з'єднувати за допомогою шурупів.

Утеплення стін  
Шари утеплення стін каркасної споруди:

1.Внутрішнє оздоблення плитою OSB,  
2. Пароізоляційна плівка,  
3. Каркас з дерев'яного бруса,  
4. Теплоізоляція 1,  
5. Теплоізоляція 2,  
6. Плита OSB,  
7. Обшивка,  
8. Вентиляційний зазор,  
9. Зовнішня обробка.

При утепленні стін насамперед необхідно встановити пароізоляційну плівку.Вона запобіжить утворенню «точки роси». Кріплять плівку за допомогою скоб через спеціальну рейку.Плівку не можна натягувати, інакше вона легко порветься. При незначному порушенні цілісності пакета губляться ізоляційні властивості матеріалу.

Матеріали накопичувачів і теплоізоляції каркаса можна встановити з пінопласту, плит кам'яної вати, базальтовим утеплювачем, скловатою, пінополіуретаном, опілкобетонниє або сумішшю з глини, соломи і тирси.

Товщина стін буде залежати від обраної теплоізоляції. Факторами для вибору матеріалу послужать: ціна, зручність, якість, екологічність.

Похожие страницы: