Каркасно-Монолітне Будівництво Технологія

Ще в 70-х роках минулого століття технологія каркасно-монолітного будівництва застосовувалася більш ніж в 30 країнах світу.Ця технологія об'єднує панельне і монолітне житлове будівництво.

 

Каркаси, з яких зводиться будівля, являють собою плити утеплювача найчастіше це пенополистерол, оброблені сталевий арматурної сіткою з двох сторін.Сітка проходить крізь плиту і з'єднується всередині утеплювача. Все частіше технологія каркасно-монолітного будівництва застосовується для будівництва котеджів.

 

Каркасно-монолітне будівництво досить легке.Споруда зводиться дуже швидко, що дозволяє знизити собівартість будівлі - це вигідно і забудовнику і покупцеві. Будинок, що будується за каркасною технологією, зводиться в 10 разів швидше будинку, що зводиться по цегляній технології.Більш того, панельне будівництво відбувається в 2-3 рази повільніше, ніж каркасно-монолітне.

 

Бетонна стіна або будівля, побудована за стандартними технологіями, не здатні витримати таке навантаження, яку витримує монолітний каркас.Термін експлуатації монолітно-каркасного будинку більше 200 років. Якість і надійність технології перевірено інженерами Європи та США - вона не є експериментальною, за кордоном її застосовують повсюдно.

 

В каркасно-монолітному будинку жити набагато комфортніше, ніж в будинку з дерева або цегли - тепло і звукоізоляція каркасно-монолітного будівлі поза конкуренцією.Структура каркасів дозволяє підтримувати оптимальну температуру.

 

Каркасно-монолітне будівництво дозволяє збільшити житлову площу будинку.Якщо товщина стін 0, 65 м, то при будівництві котеджу площею 100 квадратних метрів, вдасться збільшити житлову площу приблизно на 17 квадратних метрів.

 

Каркасно-монолітні блоки дозволяють уникнути нерівномірного осідання фундаменту, поява тріщин на стінах виключено, як і проблема деформації вітражних віконних прорізів.

Похожие страницы: