Широко застосовується в світі канадська технологія будівництва каркасних будинків

Широко застосовується в світі канадська технологія будівництва каркасних будинків передбачає зведення будівель для житла з використанням тонкокаркасних панелей, що не вимагають облаштування фундаменту. Проте конструкції з них довговічні і чудово підходять для постійного проживання.

Кожен, хто задумав побудувати будинок, мріє про те, щоб будова була зведена швидко і з мінімальними витратами. Причому головна вимога до таких будовам - можливість цілорічного комфортного проживання. Розглянута технологія повністю відповідає всім трьом умовам. Тому можна зробити висновок, що вона має відмінні перспективи для розвитку в нашій країні.
Чи витримають російську зиму?

Дуже багатьох потенційних покупців цікавить, витримують Чи канадські каркасно-щитові будинки російську зиму. До того як технологія потрапила в Росію, її успішно застосовували не тільки в самій Канаді, але також у Норвегії, Швеції, Фінляндії. Нарікань від власників будинків в жодній з цих країн не надходило. Тому можна бути впевненим, що тонкостінні конструкції без додаткових засобів захисту від холоду легко впораються з російськими морозами до -45 за Цельсієм.
Про технологію

Головна особливість канадських каркасно-щитових будинків - спеціальні панелі. Їх структура представлена кількома шарами. Унікальність конструкції пояснюється тим, що кожен такий шар виконує певну функцію: зберігає тепло в оселі або, наприклад, перешкоджає попаданню холодного повітря зовні. Незважаючи на те, що товщина панелі досить-таки скромна, її характеристики теплопровідності сумірні з параметрами стіни, викладеної в дві цеглини.

Про переваги проживання

Умови проживання в будинках описуваного типу комфортом і в спекотні літні, і в холодні зимові місяці. Їхні стіни ніколи не вбирають вологи, а тому не промерзають. Якщо вийшло так, що будинок довгий час не опалювався, він все одно залишиться сухим.

Конструкції, зведені за технологією, що прийшла з Канади, характеризуються тривалим терміном експлуатації - до 80-ти років.

Нарешті, головна їхня перевага - підвищений ступінь теплоізоляції. Для російського клімату це дуже актуально. Унаслідок низької теплопровідності будова дуже швидко прогрівається і дуже повільно остигає. Тому є можливість непогано заощадити на опаленні: спеціальний розрахунок показує, що витрати на обігрів котеджу з цегли в 5-6 разів вище.
Про особливості будівництва

На ціну конструкцій (про неї конкретніше поговоримо пізніше) особливо впливає той факт, що при будівництві не потрібно використовувати спеціалізовану техніку. Крім того, тонкостінні конструкції не вимагають пристрою фундаменту. Процес створення будинку займає мінімум часу: розробка проекту, будівництво і здача відбуваються протягом одного будівельного сезону. При цьому шкода, що наноситься природному ландшафту, мінімальний, а обробку (зовнішню і внутрішню) можна починати відразу ж після закінчення складання конструкції.
Скільки потрібно грошей?

Зрозуміло, найбільш дорогі варіанти - виконані "під ключ". Однак між собою вони можуть дуже сильно відрізнятися за ціною в залежності від проекту, який був обраний замовником. Наприклад, типовий будиночок невеликих розмірів (до 150 квадратних метрів) з мінімальною обробкою обійдеться в 1,6-2 мільйонів рублів. За умови знаходження в 50-тикілометровій зоні від МКАД. Більш масивна конструкція (від 400 "квадратів" і вище), виконана за канадською технологією будівництва каркасних будинків, коштує близько 17-ти мільйонів.

Озвучені ціни в будь-якому випадку нижче, ніж у випадку будівництва заміського будинку (при тих же параметрах) з використанням цегли.

Похожие страницы: