OSB плити для будівництва будинків

Більше п'яти сотень років пройшло з тих пір, як стало відомим і використовується каркасне домобудівництво. Вже так давно скандинавських країнах, а потім і в Європі використовують цей метод будівництва дерев'яних будинків.

У наші дні цей метод виріс до промислових масштабів. Тепер таким способом зводять не тільки приватні будиночки, а й великі багато поверхові будівлі. Зводять цілі селища і навіть невеликі міста. Виробництво нових будівельних матеріалів має відповідати вимогам будівельної індустрії.
Орієнтовано-стружкова плита або OSB плита одна з новинок ринку будівельних матеріалів.

В кінці минулого століття OSB плита стала широко використовуватися для будівництва каркасних будинків в Північній Америці і Канаді. Як з'ясувалося що із за своїх особливих якостей ця плита може застосовуватися не тільки за своїм прямим призначенням, в будівельних роботах, а й в інших областях.

Плити OSB багатофункціональний матеріал для каркасного домобудівництва. Ними можна обшивати будинку як всередині так і зовні. Можна використовувати плиту як чорнову підлогу. Вона так само придатна для покрівельних работ..Пліти OSB застосовують при монтажі перекриттів Як бачите дуже широкий спектр застосування цього будівельного матеріалу. Це пов'язано з новими технологіями виготовлення, що зраджує даному виробу особливі властивості, які відсутні у таких матеріалів як фанера. Фанера деформується, розшаровується, має дефекти у вигляді сучків. Всього цього немає у OSB плити.

OSB плита проводитися з хвойних порід дерев, що значно знижує її вартість. При цьому технологія її виготовлення надає їй підвищену міцність і зносостійкість. За усім вищевикладеним причин OSB плита стала незаперечним лідером у використанні для каркасного будівництва і не тільки для нього.

Похожие страницы: