Будинки з блок контейнерів - де використовуються і як створюються?

Прогрес у сучасному світі розвивається дуже швидко, особливо в сфері будівництва. Раніше для того щоб побудувати квартал будинків необхідно було витратити не менше 5 років. Проте зараз з використанням нових матеріалів і технологій цілий квартал можна звести буквально за рік.

Раніше багато часу йшло на будівництво тимчасового житла для будівельників, однак зараз існують модульні технології, які дозволяють встановити будинок за кілька днів. Перевагою таких будинків є стійкість до землетрусів, простота зведення, а також незначні вимоги до фундаменту. Тим більше що встановлюється модульний будинок дуже швидко. Експлуатувати його можна в широкому діапазоні температур. Також гідністю модульного будинку є простота його транспортування у разі перенесення на нове місце.

Питання: «будинку з блок контейнерів - де використовуються і як створюються» є цікавим і актуальним на сьогоднішній день. Тому розглянемо його детальніше.

Блок-контейнер є як самостійним будівлею, так і частиною модульного будівлі. Вони можуть ефективно замінювати будинку з бруса.

Різновиди блок - контейнерів

Блок - контейнери на основі суцільнозварного каркаса виготовляються вже повністю укомплектованими. Вони дуже швидко монтуються, причому є можливість зведення 2-х поверхів. Термін служби таких конструкцій становить 15 років. Міцність конструкції забезпечується завдяки зварному каркасу з гнутих сталевих профілів.

Розбірний-збірні контейнери є ще більш універсальними, так як з ці конструкцій можна будувати будівлі до трьох поверсі, причому часу на будівництво великого будинку вам знадобитися близько 2-х місяців. Основу представлених блок - контейнерів становить несучий каркас з панелей покриття і підстави, які з'єднуються за допомогою кутових стійок.

Блок - контейнери з сендвіч - панелями є вогнетривкими, тому вони досить безпечні для використання. Також вони мають посилений підлогу, який може витримувати вагу до 150кг. Служить такий контейнер близько 20 років. Складається блок з зварного каркаса і сендвіч - панелей в якості стін. Причому панелі усередині мають шар теплоізоляції, а зовнішня сторона облицьована профільованими листами.

Блок контейнери з спрощеною конструкцією встановлюються дуже швидко і легко, а їх вартість незначна. Це дозволяє використовувати їх як дачні будинки.

Виготовлення і використання блок контейнерів

Найчастіше такі конструкції використовуються для будівництва вахтових селищ, містечок для будівельників, а також зведення комплексів будівель, які повинні бути побудовані за короткий час. Такі будівлі потрібні в різних сферах життя: видобуток нафти і газу, будівництво, гірничодобувна промисловість, будова трубопроводів, машинобудування, всі галузі важкої промисловості. Також вони використовуються в тих місцях, де необхідно терміново розселити людей, постраждалих від стихійного лиха. Ще використовуються контейнери приватними підприємцями, які орендують земельну ділянку на короткий термін. Тобто їх потрібно зводити там, де будівництво капітальних будівель не доцільно.

Перевагою вахтових селищ, побудованих за даною технологією, є:

1. невелику кількість часу на зведення та відсутність робіт з облаштування фундаменту;

2. перевезення здійснюється швидко і не становить труднощів, оскільки вони мають відносно невеликі розміри і виготовляються з міцного металу;

3. комфортність представленого житла, а також можливість підключення контейнера до всіх необхідних комунікацій;

4. відносно невелика вартість споруд.

Виготовляються блок - контейнери в основному з металу, який дуже стійкий до механічних навантажень та ушкоджень. Зовні стіни цих контейнерів облицьовані оцинкованим профільованим листом. При цьому профіль може мати різні відтінки. Також в конструкції присутні віконні блоки з дерева. Для того щоб в контейнері було зручно і комфортно жити взимку, його утеплюють, причому з обох сторін. Також в конструкції присутній двері, обшита оцинкованим листом.

Похожие страницы: