Технологія утеплення лазні зсередини

Фірма "Лісоруб" пропонує вашій увазі свої послуги за будовою колиби з якісного матеріалу, наші фахівці професіонали своєї справи, вони врахують всі ваші вимоги і побажання. Ми гарантуємо надійність і якість.

Слід закрити всі шви, які залишаються після робіт з утеплення лазні. Це можна зробити за допомогою алюмінієвої фольги або скотча. Такі роботи забезпечать захист від тепловтрати і допоможуть уникнути зволоження і пошкодження облицювального матеріалу.

Якщо ви плануєте зробити з вашої лазні справжню парилку зі сприятливим мікрокліматом, то необхідно знати, що найбільш важливими роботами, до виконання яких важливо підходить досить серйозно - це утеплення пололке лазні. Досить часто власники подібних споруд залучають фахівців для виконання таких робіт, але, ми вважаємо, що для того, щоб зробити все своїми руками, досить просто ознайомитися з деякими важливими аспектами.

Процес утеплення стелі бань з дерев'яними і бетонними перекриттями дещо відрізняється. Саме тому важливо розглянути обидва випадки більш докладно.

Для утеплення стелі лазні з дерев'яним перекриттям необхідно дотримуватися певної послідовності робіт із забезпечення гідро-, паро- та теплоізоляції. Важливо грамотно виконати пароізоляційний шар, використовуючи при цьому матеріали на зразок «Ізоспан». Такий матеріал з нахлестом приблизно в 10 сантиметрів укладається на поверхню, після чого всі його шви проклеюються фольгованою стрічкою. В окремих випадках пароізоляцію реалізують, застосовуючи при цьому руберойд або пергамін. У такому випадку шви проклеюються резинобитумной мастикою.

Другий етап утеплення - це укладання шару теплоізоляційного матеріалу. Зазвичай для цього використовуються матеріали, щільність яких становить не менше 15 кг / м. Вони прокладаються в декілька шарів або в один товщиною в 15 см, в тому випадку, якщо утеплювач нижче М-50. Після того, як укладання утеплювача завершена, здійснюється нанесення поверх нього шар гідроізолятора. Його призначення полягає в тому, щоб захистити від попадання конденсату на теплоізоляцію, тому що від цього можуть знизитися ізоляційні властивості матеріалу. Використання гідроізоляційної плівки, яка неодмінно повинна бути паронепроникною, забезпечить захист стелі практично від всіх небажаних впливів вологи.

Якщо ви зібралися утеплювати стелю лазні із залізобетонним перекриттям, то для того, щоб не нагрівати бетон, а він здатний поглинати величезну кількість тепла, на поверхні робиться додатковий дерев'яна стеля. Такі роботи виконуються шляхом установки кронштейнів для підвісної стелі, потім кріпитися шар утеплювача не нижче М-50 на анкерні клини. Якщо лазня річна, то можете обійтися одним шаром утеплювача. У тому випадку, якщо лазня буде використовуватися і в зимовий час, то необхідно використовувати два шари, при цьому щільно притиснувши їх один до одного. Після проведених робіт обов'язково потрібно всі свої закрити спеціальною фольгою для бань, і тільки потім проклеїти всі стики і шви, для того, щоб волога не потрапляла всередину приміщення. На самому останньому етапі робіт монтується підвісна стеля, виготовлений з дерев'яної вагонки або подібного матеріалу.

Похожие страницы: