Каркасні Будинки Технологія Будівництва Відео

каркасные домаКомпанія Genesis пропонує свої послуги в сфері будівництва каркасних будинків різного призначення використовуючи каркасну технологію Genesis.Основний використовуваний нами будівельний матеріал - це профіль сталевий оцинкований.

 

Використовувана нами технологія називається каркасною технологією, т.к. ми пропонуємо Вам каркасні будинки. Що це означає? - Суть у тому, що ми не продаємо профіль для подальшого будівництва каркасних будинків.Використання каркасної технології увазі наявність знань і досвіду проектування з металоконструкцій, способів кріплення, проектування і монтажу вузлів, як панелей, так і перекриттів та інших важливих моментів, пов'язаних зі

 

Будівництво каркасних будинків на основі сталевих конструкцій і подальшого монтажу каркасного будинку вимагає значно менших трудовитрат.

 

Використовуючи каркасну технологію Genesis витрачається менше енергії і потрібно менше капіталовкладень, порівняно з традиційними технологіями зведення будівель з цегли або із залізобетону При порівнянні з дерев'яними конструкціями конструкції майбутнього каркасного будинку з оцинкованого профілю виграють щодо вогнестійкості, т.к. є негорючими, більш легкими що є значним плюсом при монтажі з панелей каркасного будинку і не вимагає залучення важкої техніки.Також каркас будинку зібраного за каркасною технологією не схильний до гниття і не адсорбує вологу.

 

Завдяки застосуванню каркасною технологією Genesis, сам каркас будинку незважаючи на його легкість, є стійким і міцним.А конструктивні особливості сталевих конструкцій дозволяють будувати малоповерхові швидкобудуюємі будівлі з будь унікальним архітектурним рішенням.

 

Каркасна технологія Genesis дозволяє використовувати різні рішення по внутрішній і зовнішній обробці.При тривалій експлуатації каркасного будинку (і не тільки тривалої), можна замінювати...

Похожие страницы: