Каркасний будинок - бюджетне рішення житлового питання

На сьогоднішній день дуже актуальна проблема житлового питання. Купити квартиру або будинок для більшості населення просто нереально. За зростанням цін на нерухомість не встигають ніякі підвищення зарплати. Єдиний вихід в такій ситуації, брати непомірні іпотечні кредити. Ні, почекайте, є інший вихід - будівництво каркасного будинку. Каркасне будівництво дозволяє звести недорогий якісний каркасний будинок, а головне теплий і енергоефективний, особливо використовуючи утеплення ековатой. Але про все по порядку.

Отже, до основної маси людей, що не мають власного житла, в першу чергу відносяться молоді сім'ї, більшість з яких змушене проживати з батьками або знімати житло. Єдиним виходом у такій ситуації бачиться можливість оформлення іпотеки, отримання материнського капіталу, а також допомога батьків.

Всі банки навперебій стверджують, що іпотека - це шлях до своєї мрії. Шкода, що вони замовчують про те, скільки разів ви переплатите за своє житло. Як правило, дохід молодих сімей не дуже високий, і коштів іпотечного кредиту вистачить максимум на 1-кімнатну квартиру, за яку доведеться виплачувати борг банку не одне десятиліття. А за цей час сім'я буде рости, і потрібно збільшення житлоплощі. І знову встане житлове питання. Виходить замкнуте коло. Що ж робити? Перш ніж оформити іпотеку, зверніть свою увагу в бік каркасного будівництва.

Незважаючи на те, що ціни на земельні ділянки постійно зростають, завжди можна знайти ділянку за прийнятною ціною: це може бути споруджуваний селище економ-класу, ділянка в передмісті, дачна ділянка. Придбавши ділянку землі, можна побудувати каркасний будинок. У такому випадку, можна отримати кредит на будівництво будинку: іпотечний або споживчий. Але, навіть якщо ви візьмете іпотеку, то за одні й ті ж гроші ви можете отримати різні варіанти житлоплощі: 1-кімнатну квартиру або куди більш просторий, затишний, теплий каркасний будинок з проживанням на власній землі. Одним з головних достоїнств каркасного будинку є його економічність у всьому: у вартості матеріалів, у вартості робіт, в термінах будівництва, в процесі експлуатації - за рахунок енергоефективності ваш будинок буде економити ваші гроші на опаленні в усі наступні роки.

Отже, що ми отримуємо. Каркасний будинок - це дешеве, але якісне житло. При цьому терміни зведення каркасного будинку мізерно малі в порівнянні з будівництвом інших будинків. Серед населення досі побутує міф, що каркасний будинок - це ненадійний будинок з хисткою конструкцією. Насправді каркас будинку має жорстку конструкцію, і сам каркасний будинок не менш міцний і надійний, ніж інший будинок. Каркасні будинки з успіхом застосовуються в Європі, на Заході і навіть у Японії, яка схильна до постійних землетрусів. Варто відзначити, що каркасний будинок - це самий сейсмостійкості по конструкції будинок. Термін служби каркасного будинку складає 150 років.

Будівельна кошторис каркасного будинку також не може приємно не здивувати. Вартість матеріалів, використовуваних в каркасному будівництві, набагато нижче, ніж при зведенні будинків із цегли, блоків або зрубу. Так як каркасний будинок має легку вагу, то ви відразу ж економите на зведенні фундаменту. Так як немає сенсу використовувати важкі масивні і в свою чергу дорогі фундаменти. Досить буде полегшених більш економічних варіантів фундаменту. До невисокою ціною матеріалів додається і прийнятна вартість робіт.


Як ми вже говорили, каркасний будинок - це економічний будинок: починаючи з проекту будинку і закінчуючи його експлуатацією. Типовий проект каркасного будинку дуже легко знайти в інтернеті, якщо, у вас немає можливості звернутися до архітектора. Також за бюджетними цінами можна замовити проект каркасного будинку у нас, маючи на руках ескізи. Побудувавши каркасний будинок, ви буде протягом всієї експлуатації, економити на опаленні. Каркасний будинок - це енергоефективний будинок. При його будівництві використовуються теплоізоляційні матеріали з дуже високими теплоізоляційними показниками, які надійно зберігають тепло всередині будинку і максимально знижують тепловтрати. Одним з кращих утеплювачів є ековата. Ековата - це найкраще поєднання ціни, якості та безпеки. Ековата виготовляється з макулатури і безпечна для людини і навколишнього середовища. При цьому вона має чудові теплоізоляційні характеристики, при недорогою ціною. Так мінеральна вата, коштує дорожче, але її теплоізоляційні показники нижчі, ніж у ековати і до неї не байдужі миші. Пінопласт дешевше, але гірше по збереженню тепла. Пінополіуретан чудово утримує тепло, але відрізняється дорогий вартість. Тому в даній ситуації, коли кожен рубль на рахунку, а економити на якості не можна, найкращим вибором буде ековата. Якщо утеплити стіни і дах необхідним, покладеним по нормам шаром утеплювача, то каркасний будинок буде зберігати тепло навіть у найлютіші морози, при цьому витрачаючи мінімальну кількість енергії. Багато власників будинку економлять на утепленні, вважаючи, що отже зійде, але це невірно. Особливо, це стосується утеплення покрівлі. Так як все тепло піднімається вгору, то утеплення стелі повинна мати найбільшу товщину шару.

Будівництво каркасного будинку примітно ще і тим, що вам не потрібно чекати рік і більше, щоб відзначити новосілля. Після придбання ділянки та пристрої фундаменту, можна приступати до зведення каркаса. Терміни будівництва залежать від площі будинку, його особливостей і складнощів.

Для проживання в каркасному будинку навіть далеко від цивілізації, наприклад, на дачній ділянці, що не потрібно великих вкладень, щоб молода сім'я з маленькими дітьми жила з комфортом. Якщо у вас на ділянці буде світло, то вважайте, що у вас є тепло без величезних рахунків за електроенергію. Пробурити свердловину і зробити автономну вигрібну яму не складе труднощів і великих фінансових витрат. Тому за невеликий час можна виконати і прокласти всі необхідні комунікації, побудувати будинок і почати займатися внутрішніми оздоблювальними роботами. Навіть взимку можна виконати внутрішню обробку і переїхати в новий будинок.

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що не іпотека - ваш шлях до мрії або власного будинку, а каркасне будівництво. Каркасний будинок - ось воно бюджетне і дійсно реальне вирішення настільки злободенного житлового питання.

Похожие страницы: