Готові проекти каркасних будинків: що вибрати?

Вибір свого житла починається з підбору проекту. Їх поділяють на типові та індивідуальні. Перший тип проектів вже неодноразово зводився і має певну "комплектацію". Індивідуальний проект - це ваші побажання і переваги, втілені фахівцями на папері.

Тут може бути кілька варіантів:

Ви приходите в компанію з намальованим ескізом, де вказані поверховість, приблизна планування та інші нюанси. Все, що ви не вказали, буде доповнено фахівцями проектної організації;
Ви приходите з готовим проектом, виконаним в спеціальній комп'ютерній програмі. Питання також узгоджуються з фахівцями проектної фірми.


Каркасний домГотовие проекти каркасних будинків - це зовсім не безлике будова. Проект включає в себе готову кошторис будівництва та пакет проектної документації. Це позбавить вас від вирішення багатьох питань, оскільки проект вже являє собою комплекс готових "відповідей". Ваша головна перевага - будинок можна будувати відразу. При роботі з індивідуальним проектом не менше місяця потрібно буде виділити на погодження та затвердження елементів будівництва.

Що включають в себе готові проекти каркасних будинків?

Комплекс креслень;
Проект інженерних мереж і комунікацій;
Архітектурні рішення;
Додаткові рішення. Наприклад, наявність каміна, облаштування вентиляції.

Що доведеться перевірити:

Геологічна адаптація готового будинку під існуючі умови конкретного плями будівництва;
Товщина стін та її відповідність до кліматичній зоні;
Дах і покрівля перевіряються на вітрові та снігові навантаження.

Всі готові проекти каркасних будинків включають креслення інженерних комунікацій, а також розгортки зовнішніх і внутрішніх стін, креслення каркасів. Ви можете не тільки купити проект, так і замовити будівництво будинку. Зверніть увагу, що для каркасного будинку розробка проекту набагато складніше, ніж кам'яного, але при цьому терміни зведення і витрата матеріалів істотно нижче. Це дуже вигідний вид будівництва, і багато будівельних компаній пропонують досить широкий вибір готових проектів.

Вибирайте такий проект будинку, щоб він не тільки подобався зовні, але і задовольняв всім вашим потребам. Ви завжди можете подивитися на побудований будинок за типовим проектом, що допоможе вам зробити свій правильний вибір.

Похожие страницы: