Все що потрібно знати про будинки з клеєного бруса

А ви хочете жити в будинку з клеєного бруса?
Хочете побудувати будинок для постійного проживання і зараз вибираєте технологію? Втомилися від того, що кожен хвалить свою технологію і каже, що краще ні?
Якщо ви цінуєте «екологічність» і розглядаєте варіант дерев'яного домобудівництва, тоді ця стаття для вас.
У цій статті ми не будемо порівнювати технології, щоб вас остаточно не заплутати. Ми розповімо тільки про клеєний брус, вкажемо його плюси і мінуси (які, на жаль, є як і в будь-якому іншому дерев'яному будинку).
Що таке клеєний брус?
Клеєний брус - це плотноволокнистой деревина хвойних порід дерев (ялини, модрини, сосни, кедра), оброблена на спеціальному обладнанні і склеєних. Обробка зраджує брусу гладкість і привабливість, що скорочує витрати на додаткові оздоблювальні роботи.
Використаний клей? А як же екологічність?
Клей, використовуваний для з'єднання дощок, створений з безпечних інгредієнтів. У його основі лежить целюлоза, він не має запаху і не токсичний. Робітники на виробництві працюють без респіраторів. Компанія Доміанта використовує клей голландської компанії Akzo Nobel - клей преміум-класу, що має всі необхідні сертифікати екологічності та безпеки.
Клеєний брус. Переваги і недоліки.
Плюси
На щастя любителів дерев'яних будинків клеєний брус - самий довговічний. Він схильний до утворення тріщин, щілин і усадки в 10 разів менше, ніж колоду. Але це не означає, що дрібних спотворень не буде взагалі, все-таки клеєний брус - це дерево, дихаючий і живе матеріал.
Клеєний брус - самодостатній матеріал для будівництва, що не вимагає додаткових витрат на зовнішню і внутрішню обробку. Клеєний брус гарний і шляхетний - для справжніх естетів.
Будівельні роботи зі зведення будинку з клеєного бруса в рази дешевше цегельного. По-перше, ви економите на фундаменті (не потрібно потужний фундамент), по-друге, на часі робітників, будинок збирається за лічені дні як конструктор.
Клеєний брус екологічний. Всередині будинку створюється сприятливе збалансована атмосфера - встановлюється оптимальна температура і вологість, якщо дотримуватися експлуатаційні правила.

Будинок з клеєного бруса не вимагає утеплення, так як дерево має низьку теплопровідність.
Завдяки спеціальному просоченню клеєний брус стає більш пожежостійкість.
З архітектурної точки зору будинку з клеєного бруса можуть бути досить різноманітні. Довжина може доходити до 20 метрів, що не можливо для оциліндрованих колод.
Будь-яку проводку можна легко вмонтувати в стіни.
Мінуси:
Якщо брус погано просушений, він втрачає безліч позитивних якостей, тому важливо закуповувати тільки сертифікований матеріал у перевірених підрядників. Ми співпрацюємо з великими заводами-виробниками і готові надати всі необхідні сертифікати якості. Також клеєний брус, що прийшов на місце будівництва, проходить внутрішній контроль якості вже нашими фахівцями.
Клеєний брус дорожче інших видів дерев'яного будівництва. Так, це так, але це, якщо порівнювати ціни на домокомплекти. Якщо ж порівнювати весь спектр послуг, ціна на готовий будинок може практично зрівнятися. Наприклад, вдома з масивного дерева або каркасних будинків потрібно додаткове утеплення, внутрішня і зовнішня обробка. Клеєний брус - це готовий будівельний матеріал, вже оброблений пожежобезпечним складом і вологовідштовхуючим засобом.
Дому з клеєного бруса потрібен догляд, щоб він служив довго і радував жителів усіма своїми перевагами. Всередині будинку необхідно підтримувати вологість повітря в діапазоні від 50 до 60%. За таких умов термін служби вашого будинку буде дуже довгим, а сам матеріал не буде псуватися.
У загальному і цілому, переваг клеєного бруса набагато більше, ніж недоліків.

Похожие страницы: