Двосхилий дах для будинку з бруса

Двосхилим дахом називається найбільш поширене покриття споруд, яке має два ската. Така конструкція не відрізняється особливою вигадливістю, саме тому вона не зажадає великої кількість часу для її установки та оформлення майбутньої покрівлі споруди. По суті, швидкість зведення двосхилим даху безпосередньо залежить тільки від пристрою односхилої покрівлі. Це пояснює популярність даного виду покриття споруд. У нашій статті ви побачите основні особливості кроквяної системи двосхилого даху і дізнаєтеся, як необхідно проводити монтажні роботи при будівництві будинку з бруса.

Важливо звернути увагу на те, що ви цілком зможете спорудити самостійно кроквяну систему двосхилим даху. Все тому, що вона не відрізняється якої-небудь особливою складністю і доступна навіть починаючому будівельникові. Для її пристрою буде достатньо наявність необхідних інструментів і матеріалів, а так само бажання зробити покриття споруди своїми силами.

Будинок з бруса з двосхилим дахом

Конструкція двосхилого даху практично нічим не відрізняється від конструкції інших скатних дахів. Тим самим, можна відзначити, що вона так само, як і інші конструкції має ті ж верстви покрівлі, які виготовляються з гідро-, пароізоляції і утеплювача, а також має практично ті ж елементи кроквяної системи. Зазвичай, для фінішного покриття двосхилим даху використовують шифер, металлочерепецу та інші традиційні матеріали.

Дуже важливо, при спорудженні покрівлі, приділити велику увагу всіх вузлів даху, тобто - вузлам проходів труб димоходу, установці коника і вентиляційних шахт і т.п. Від особливостей встановлюваної даху безпосередньо залежить те, яким чином необхідно зробити вузли. Важливо дуже грамотно прорахувати весь рівень навантаження і так, де може знадобитися укріпити кроквяну систему двосхилим даху. Такі роботи допоможуть добре і правильно зробити кроквяну систему ламаного даху.

Що необхідно знати про двосхилих дахах

Конструкція двосхилого даху за своїм виглядом може бути і з рівними і з ламаними скатами. Перший вид має більш звичний вигляд, і його установка не викличе ніяких складнощів, а також, важливо відзначити, що і обслуговування такого даху теж відрізняється своєю простотою. Зазвичай, такий дах вважають «стандартної», чого не можна сказати про покриття з ламала скатами. Її форма відрізняється своєю складністю і неординарністю.

У всякій випадку, в двосхилим даху обидва ската мають розташування під деяким кутом один до одного або нахилом. Досить рідко, фахівці називають такий дах щипцевій. Такий дах являє собою трикутник, який замикається нагорі коником. Такий варіант даху користується популярністю вже не одне століття, особливо її часто використовують в приватному будівництві.

Двосхилий дах будинку з бруса, яка має кут нахилі приблизно в 35-40 градусів вважається самою економічною, так як для її спорудження використовується мінімум матеріалів. Завдяки такому нахилу можна легко забезпечити рівномірний розподіл навантажень. Але, на жаль, таке покриття не може дозволити використовувати горищне приміщення як житлове. Це можна виправити, тільки за допомогою установці ламаної скатного даху. При цьому її нижня частина буде мати сильний ухил, а верхня частина буде досить пологої.

За допомогою такого даху ви цілком можете використовувати просторе горищне приміщення для влаштування мансардного житла, яке необхідно буде ізолювати від вологи і утеплити. Кроквяна система ламаної двосхилим даху досить сильно відрізняється від простого варіанту даної покрівлі.

Дах, в основу якої покладено трикутник, вважається найбільш стандартним рішенням для установки покриття будівлі. Ломанную двускатную даху зазвичай прийнято використовувати, якщо замовник бажає використовувати горище як житлове мансардне приміщення. Такий варіант дає можливість для реалізації цієї потреби, так як горищне приміщення ставати набагато більшого об'єму. Коник, в третьому випадку, прийнято зміщувати на деяку відстань, ніж чим при стандартному рішенні, коли він повинен знаходитися строго по центру всієї конструкції. Така покрівля приваблює своєю вигадливістю, незвичайним видом і оригінальністю, але, дуже сильно може зменшити площу горища.

Похожие страницы: