Етапи побудови якісного каркасного будинку своїми руками

Каркасний будинок, як і будь-який інший, будується поетапно. Давайте детально розглянемо кожен етап зведення каркасних будинків своїми руками.
Проектування
Дуже відповідальний етап, який повинен бути виконаний тільки професійними фахівцями. Від цього залежить, наскільки правильно буде зведений будинок і як довго він прослужить. Найменша похибка може стати причиною передчасної поломки будинку, його низьких показових характеристик і невідповідності параметрів дійсності.

Проектування каркасного будинку здійснюється в спеціальних програмах, за допомогою яких можна створити грамотний проект. У проект входить розрахунок розмірність споруди, фундаменту, паль фундаменту, нижньої обв'язки, перекриття першого поверху, обшивка платформи перекриття першого поверху, каркасних стін, міжповерхових перекриттів, покрівлі та обшивки фасаду.

Виробництво комплекту будинку
Завод-виробник виробляє комплект каркасного будинку за канадською технологією згідно з вашим проектом. На цьому етапі варто віддавати перевагу перевіреним компаніям, які мають чималий досвід у виготовленні заготовок каркасних будинків.
Зведення фундаменту

Коли комплект будинку замовлений і виготовляється, можна зайнятися підготовкою фундаменту. Спочатку необхідно зробити розмітку фундаменту. Потім пробурити ями під стовпи. Далі виконується армування, заливка стовпів і ростверку. Після цього здійснюється прокладка комунікацій. Потім вирівнювання та гідроізоляція ростверку. Кінцевим етапом є підготовка під підлоги.
Після заливки фундаменту необхідно почекати тиждень, щоб він добре просох.

Безпосередній монтаж будинку на фундамент

Перед зведенням каркасного будинку необхідно грунтовно підготуватися. Першим ділом це стосується інструментів. В обов'язковому порядку повинні бути: пила, молоток, дриль, кутник, шуруповерт, фомка, сокира, рівень, свердла та ін. Далі здійснюється складання каркасного будинку в такому порядку. Матеріал нижньої обв'язки укладається на ростверк (фундамент). Встановлюємо вертикальні стійки, які закріплюються тимчасовими укосинами. Далі встановлюється і кріпиться верхній ярус каркаса. Потім зміцнюємо каркас діагональними зв'язками. Наступний етап - монтаж стельових балок за допомогою сталевих куточків або методом вирубки.

Монтажні та оздоблювальні роботи
Сюди входять утеплення стін, установка даху, вікон і дверей, зовнішня і внутрішня обробка будинку. Всьому цьому будуть присвячені окремі статті з докладним описом будівельного процесу.

Похожие страницы: