Заміські будинки з бруса стають популярними

Чи варто вибирати для будівництва будинку - брус? І чому дерев'яні будинки стають все більш популярними?
Незважаючи на стрімкий розвиток технологій, існують областей людської діяльності, в яких традиційні технології, втілені на сучасному рівні, можуть бути краще, ніж новинки. І заміське будівництво є якраз однією з таких областей. Достаток цегли та інших аналогічних матеріалів в кам'яних джунглях великих міст часами діють на нерви. Тому для відновлення внутрішньої гармонії найкраще мати повну протилежність зазначеної середовищі існування у вигляді заміського житла з дерева, розташованого в оточенні живих дерев, ну або хоча б неподалік від лісу.

Століттями для зведення жител використовувалися колоди, однак, округла від природи форма, притаманна цьому матеріалу, не надто добре в'язалася з реальними потребами архітектури. Тому на зміни колодах згодом прийшов брус. Це матеріал, природна форма якого модифікована для більшої зручності зведення будівель. Плоскі грані цієї форми дозволяють створювати скільки завгодно складні конструкції без втрати надійності. Частково перейнявши природні якості дерева, зазначений матеріал володіє структурою і властивостями, що дозволяють йому успішно протистояти як річному спеці, так і зимового холоду, успішно захищаючи від їх впливу простір внутрішніх приміщень будівлі. А обробка спеціальними захисними засобами ще більш покращує властивості матеріалу, роблячи його більш стійким до кліматичних впливів і довговічним.


В останні роки будівництво дерев'яних будинків з бруса стає все більш популярним, в тому числі і з причин відносної дешевизни даного матеріалу і його легкості, що дозволяє обійтися без трудомісткого і витратного зведення масивного фундаменту. Невелика затримка в роботі буде пов'язана з необхідністю певного часу для усадки конструкції. Посилити захист матеріалу допоможе зовнішнє облицювання сайдингом або штучним каменем.

Поширеність бруса призвела до появи каталогів типових проектів заміських осель з нього в арсеналі будівельних фірм. Крім жител, в цих каталогах можна зустріти й інші будівлі, актуальні для створення ансамблю будівель у вашій заміській резиденції - гаражі, лазні, гостьові будиночки. Втім, якщо є бажання, то у тих же будівельних фірм можна замовити для себе і розробку спеціальних проектів таких жител і будов.

Похожие страницы: