Чому варто вибрати каркасний будинок?

Будівництво каркасних будинків має величезну популярність на Заході, в Європі, Японії та інших країнах. У Росії каркасне будівництво тільки набирає обертів. Насправді, каркасний будинок - це одна з кращих технологій для будівництва заміських будинків.

Якщо ви стоїте на роздоріжжі, і не знаєте який будинок побудувати, ми розповімо, чому варто вибрати каркасний будинок. І причина не одна, їх декілька.

1. Економія, істотна економія
Всі знають, що будівництво вимагає великих витрат, навіть дуже. Тому в будь-які часи віталися технології, які дозволяли заощадити на будівництві будинків. Якщо говорити про теперішній час, то є тільки одна найбільш економічна технологія - будівництво каркасних будинків.

Не будемо голослівними, на практиці будівництво каркасних будинків в 2 рази дешевше цегельних будинків, і на третину дешевше дерев'яних будинків.

Звідки така економія, запитаєте ви? Почнемо з самого процесу будівництва. Налагоджене, чітке, правильно організоване будівництво дозволяє звести будинок в максимально стислі терміни без шкоди якості. Використання більш легкого фундаменту, в порівнянні з іншими типами будинків, більш економічних будівельних матеріалів істотно знижують витрати. Додайте до цього зручність і простоту проектування, швидкість і легкість монтажу, оздоблювальних робіт і ви зрозумієте, чому каркасний будинок - найекономічніший вид будівництва.

2. Економія на все життя
Економія на будівництві каркасного будинку не закінчується з закінченням будівництва. Каркасний будинок дозволяє економити на протязі всієї експлуатації. Каркасний будинок - це ідеальний вибір в умовах холодного клімату. Він прекрасно зберігає тепло. І вам не загрожують величезні рахунки за опалення.

3. Стислі терміни будівництва
Каркасний будинок - це чудовий варіант у випадку, коли потрібен просторий, комфортний, незвичайний будинок, але швидко і навіть наприкінці будівельного сезону. Тільки каркасне будівництво може похвалитися швидкими термінами зведення будинків наскільки це можливо. Якщо вам необхідно побудувати будинок у визначені терміни, без втрати бажаної площі, комфорту, оригінальності та якості, то краще каркасного будинку не знайти. Каркасні будинки - єдиний тип будинків, які зводять у зимовий час. Будівництво каркасного будинку не прив'язане до пори року.

Проектування каркасних будинків не займає багато часу, наскільки особливими і складними б вони не були. Будівництво займає від 2-3 тижнів (прості проекти) до 3 місяців (складні проекти).

4. Якість і довговічність
Не секрет, що коли ми будуємо будинок, то будуємо його з розрахунком «на століття». Каркасний будинок, якраз потрапляє під це поняття. Каркасний будинок поєднує в собі декілька якостей: надійність, безпека, довговічність, вогнестійкість, сейсмоусточівость. Каркасна технологія, що постійно розвивається, в купе з унікальними будматеріалами дозволяють побудувати будинок, який простоїть більше століття, але при цьому не втратить свої експлуатаційні властивості. Будинок, який може змінюватися зовні в залежності від ваших побажань і тенденцій дизайну екстер'єру.

5. Екологічність
Каркасний будинок - це екологічний будинок, який не шкодить навколишньому середовищу і не небезпечний для здоров'я людини. Каркас такого будинку становить дерево - природний і екологічно чистий матеріал. Інші використовувані матеріали також безпечні і екологічні.

Похожие страницы: