Каркасні будинки. Будівництво

Каркасна технологія прийшла до нас з Канади. Каркасно-збірна конструкція дозволяє будувати не дорогі приватні будинки і великі котеджі. У Білорусії при будівництві будинків, дач, котеджів вибирають каркасну технологію.

Сучасна технологія зробила каркасний будинок легким. Для легкого будинку не треба сильно заглибленого фундаменту, як для цегельних будинків. Можна застосувати фундамент палі, що здешевить і прискорить будівництво будинку. Каркасна, каркасно-панельна, каркасно-збірна конструкція дозволяє будувати недорогі приватні будинки і великі котеджі.
Переваги будівництва будинків за каркасною технологією

По довговічності не поступаються дерев'яним будинкам. За вартістю набагато дешевше традиційних будівель. Будинок не сідає, всі внутрішні поверхні рівні, робити обробку задоволення. Швидко будується. Будівля легке, не вимагає потужного фундаменту.
Теплий каркасний будинок

Каркасний будинок не тільки легкий, але і теплий. Як утеплювач застосовують мінеральну скловату Урса (Ursa), Ізовол (Isovol), з кам'яних мінвата Rockwool. Ці матеріали не підтримують горіння. Товщина шару теплоізоляції 125 - 150мм прекрасно зберігає тепло в будинку. Збільшивши товщину теплоізоляції можна будувати і жити в такому будинку і на Півночі.

Комунікації
Внутрішні комунікації в будинку одразу прокладаються всередині стін, що зручно для обробки. Система вентиляції, опалення робить проживання в будинку затишним і комфортним. Каркасне домобудівництво знайшло своїх жителів.

Похожие страницы: