Будівництво дачних каркасних будинків

Зручна і затишна дача в оточенні мальовничої природи - мрія будь-якого міського жителя. Це зручні і недорогі, екологічно чисті і легкі будови. Сучасні технології подарували нам чимало шансів за сезон отримати будинок у розпорядження - це каркасне будівництво дачних будинків "під ключ". Кам'яні будівлі для дачі - не зовсім доречне рішення. Це дорого, потрібно чимало погоджень, крім того, займає чималий термін. Каркасний будинок всіх цих проблем дозволяє уникнути. Всього за сезон можна поставити будова на ділянці і відразу там жити.
Дачні каркасні будинки недорого - це реально

В основну технологію входять такі основні етапи, як:

Підбір проекту каркасного будинку;
Розробка ділянки під будівництво;
Привоз "комплекту" будови і його складання. Сюди входить зведення стін, облаштування покрівлі, монтаж віконних і дверних блоків;
Оздоблювальні роботи. Виробляється зовнішня обробка фасаду і далі - внутрішня;
Ландшафтне облаштування ділянки, якщо потрібно.


Якщо ви вибрали каркасний будинок "під ключ", то отримуєте шанс швидко отримати дачу, за якою не доведеться особливо доглядати, а через багато років - не перекоситься, що не згниє, чи не втратить зовнішній вигляд і багато іншого. Побудувати такий будиночок легко, а грошей треба дуже небагато. За рахунок простоти каркасна технологія настільки популярна. Основа вдома не розсохнеться, при цьому стійка до перепадів температур і вологості. Екологічність незаперечна, проте термін служби дачного каркасного будиночка всього 40 років.

Можна виділити один дуже важливий момент. На зиму не потрібно "консервація", тобто навесні будинок буде в порядку, достатньо раз протопити. У літню спеку дерево не перегрівається, тому в приміщенні досить прохолодно, що стане справжнім порятунком у спеку. Під дією прямих променів тепло не проходить, поверхня не нагрівається. Якщо опалення на зиму планується, то проживати цілий рік в такому будинку - цілком реально. Побудувати при цьому каркасний дачний будинок можна недорого. Сам процес не складний і триває від 2-х тижнів до 2-х місяців.
Що вибрати: компанію-забудовника або побудувати самостійно?

Дачний каркасний домЕслі ви вже точно визначилися з типом майбутньої будови, то доведеться вирішити ще одне питання - будувати самому або довіритися професіоналам. В кожному випадку є своїм плюси і мінуси. Забудовник повинен запропонувати вам оцінити ряд моментів, щодо яких ви зможете вирішити: підходить для вас такий варіант чи ні.

Отже, перш, ніж замовити будівництво каркасного дачного будинку недорого, необхідно уточнити ряд моментів:

Терміни будівництва;
Склад остаточного кошторису;
Які матеріали будуть обрані;
Тип фундаменту;
Додаткові роботи та умови їх проведення;
Чи доведеться організовувати проживання будівельної бригади на дачній ділянці.

Ці моменти допоможуть вам прояснити весь процес будівництва дачного будиночка "під ключ", якщо ви не будете виконувати все своїми руками. Для сезонного використання каркасна технологія - оптимальне рішення. За рівнем комфорту такі будови відносяться до цегельних, але при цьому за споживчими якостями багато в чому обходять прості дерев'яні будинки.

Похожие страницы: