Побудувати каркасно-щитовий будинок можна за один сезон

Технології будівництва будинків каркасним методом прийшли до нам з Америки і Європи. Там ця технологія використовується давно і з успіхом. Вона дозволяє успішно вирішувати житлові питання широким масам покупців.

Чим же приваблює ця технологія сучасних забудовників і замовників будинків? Вся справа в тому, що вона дозволяє швидко будувати каркасно-щитові будинки. Технологія досить проста. Збірка будинку здійснюється в лічені тижні. За місяць може бути побудований великий двоповерховий каркасно-щитовий будинок.

Збірка каркасного будинку не вимагає застосування важкої спеціальної будівельної техніки. Навіть не потрібно особливе спеціальне обладнання. Тому технологія будівництва каркасних будинків приваблює тих, хто хотів би побудувати будинок самостійно.


Бригада з декількох людина може звести одноповерховий будинок за два тижні. А самостійно побудувати каркасно-щитовий будинок можна за один сезон. До того ж і довговічність у такого будинку хороша.

Зводяться каркасні будинки із спеціальних панелей. Товщина стіни каркасного будинку може бути всього 15-18 см. Але такі стіни забезпечують теплом і шумоізоляцією каркасні будинки. Технологія така, що вона повністю задовольняє стандартам домобудівництва. Якісно побудований каркасно-щитової будинок, це затишний будинок.

Поєднання всіх вище перерахованих факторів і робить технологію будівництва каркасно-щитових будинків настільки популярною в наш час.

Похожие страницы: