Каркасні дачні будинки технології догляду та ремонту

Останнім часом все більшу популярність набирає каркасне житло. Будуються каркасні дачні будинки недорого, легше, ніж кам'яні, та й швидше. До того ж, коли будуються каркасні дачні будинки технології використовуються передові. Втім, рано чи пізно, будь-який будинок, незалежно від виду, починає вимагати ремонту та заміни деяких зносити елементів
Перевагою каркасного дачного будинку є його легковозводімих.
Через п'ять років після будівлі варто час від часу перевіряти будинок на наявність дефектів. Вони можуть стосуватися як обробки і вимагати легкого косметичного ремонту, так і ховатися в самій споруді, якщо пройшло досить багато часу, щоб могли зіпсуватися несучі деталі. Бувають проблеми з покрівлею, наприклад, якщо товщина утеплювача становить не 150 міліметрів, а менше. Такий тонкий шар утеплювача може стати причиною недостатньої теплоізоляції і, внаслідок, утворення конденсату і навіть протікання даху. Варто приділити увагу крокв і згнилі балках. Такі краще замінити на нові. Будь-яке дерево при цьому варто обробляти спеціальними просоченнями, що перешкоджають гниттю і розвитку грибка. Це значно збільшить термін служби дерев'яних частин будинку.

Якщо в ході перевірки ви виявили іржаві кріпильні куточки, від них так само позбавляйтеся без жалю. Краще замініть їх на нові.
Маленький рада, а точніше, нюанс. Не дивлячись на те, що зводячи каркасні дачні будинки будівельники застосовують найсучасніші технології, деякі господарі додатково обкладають стіни цеглою.
Це зміцнює конструкцію, але, з іншого боку, це може перешкодити вам відремонтувати каркасні дачні будинки зовсім недорого і просто. Чому? Тому, що при капітальному ремонті набагато простіше вести роботи зовні, ніж зсередини, до того ж, проводячи ремонт із зовнішньої сторони будинку, ви не торкаєтеся житловий простір і не псуйте обстановку.
З часом може знадобитися заміна дощок підлоги і підвіконь. Варто також звернути увагу на стан комунікацій і проводки. Капітальний ремонт - найзручніший час для перевірки їх на міцність.
І останнє - пам'ятайте: будь-який ремонт буде дешевше і простіше, якщо його провести своєчасно.

Похожие страницы: