Каркасні будинки - можливість придбати нерухомість за доступною ціною

Каркасні будинки набувають в нашій країні все більшої популярності. Це цілком закономірно, адже основні їх переваги - доступна вартість і мінімальні терміни зведення.

Пила цепная электрическая является ценным помощником при выполнении распиловочнх работ в домашних условиях, также инструменты данного типа незаменимы при заготовке дров. Если Вам необходима электрическая пила купить сможете у нас, при этом предлагаются электропилы цепные цены на которые вполне доступны для всех покупателей.

Конструкції, створені за каркасною технологією, характеризуються високою просторовою жорсткістю, міцністю, довговічністю і стійкістю до деформації. Крім того, вони мають здатність зберігати тепло і надають можливість добре замаскувати все неестетичні інженерні комунікації.

Каркасний будинок під ключ - це зручна можливість придбати якісну нерухомість за доступною ціною. Всі елементи подібної споруди виготовляються на сучасному обладнанні. Залежно від побажань замовника, така конструкція може збиратися як на самому заводі, так і на об'єкті, на якому планується її установка.

Професійні фахівці, що працюють в таких компаніях, забезпечують високу точність розмірів всіх елементів, завдяки чому будівництво каркасних будинків здійснюється в найкоротші терміни, а крім того, воно не вимагає використання важкої техніки. Таким чином, ви зможете максимально заощадити не тільки свій час, але і фінансові кошти.

Ще одна перевага даних будов - це невелика вага. Наприклад, каркасний дачний будинок важить в кілька разів менше, ніж котедж, виготовлений з дерева або цегли. Завдяки його легкості, він не потребує використання монолітного підстави, як правило, для таких конструкцій встановлюється стрічковий або пальовий фундамент.

За несучу здатність подібної споруди відповідає сталевий або дерев'яний каркас. Із зовнішнього боку він зазвичай обшивається плитами OSB і ЦСП, а для внутрішньої обробки використовуються такі матеріали як вагонка, гіпсокартон або блок-хаус. Для утеплення будівлі застосовуються спеціальні теплоізоляційні матеріали, наприклад, базальтові плити. Крім того, всередині конструкції проводиться пароізоляція, а зовні вона покривається плівкою, що захищає від різних атмосферних впливів.

Каркасні будинки встановлюються всього за кілька днів, а потім вже ведуться всі необхідні внутрішні роботи, які включають в себе прокладку комунікацій; установку дверей і вікон, а також внутрішню обробку. Час виконання монтажних робіт зазвичай становить не більше трьох місяців. Після завершення косметичного ремонту, будинок набуває естетичний зовнішній вигляд і стає готовим для проживання.

Наскільки вигідна ціна каркасного будинку?

Середня ціна каркасного будинку складає від десяти тисяч рублів за квадратний метр. Причому, така будівля не тільки має привабливий вигляд, але і відрізняється довговічністю, адже термін його служби складає не менше 80 років.

Крім того, ціни каркасних будинків в чому залежать від архітектурного рішення, в якому виконано будівлю; кількості поверхів, а також від матеріалів, застосовуваних для внутрішньої і зовнішньої обробки. Але в будь-якому випадку зведення такої споруди коштуватиме в кілька разів дешевше, ніж будівництво звичайних дерев'яних або цегляних котеджів.

Похожие страницы: