Оздоблення сайдингом. Пристрій гнучкої покрівлі.

Сам по собі дерев'яний будинок з бруса або колод дуже затишний. Дерев'яні стіни чудово захищають від холоду і при цьому дихають, завдяки чому в кімнатах формується хороший мікроклімат. Однак будинок з дерева можна зробити ще краще, якщо підібрати якісні матеріали для його покрівлі та оздоблення стін. Оздоблення сайдингом, пристрій м'якої покрівлі, дозволить вам зробити свій котедж ще більш зручним, теплим і довговічним.

Оздоблення сайдингом і пристрій м'якої покрівлі мають проводитися в сухе теплу пору року. Найкраще - влітку. Довірити ці роботи краще фахівцям, адже, незважаючи на простоту в монтажі, обидва цих покриття вимагають професійного підходу до роботи.

Сайдинг - це сучасний оздоблювальний матеріал, який прийшов в нашу країну із США. Таке покриття являє собою набір пластин, виготовлених з міцного кольорового пластику. Цими пластинами обшиваються стіни будинку. Існує безліч різновидів сайдингу, що відрізняються за кольором, фактурі, міцності, стійкості до впливу сонця і т.д. Нерідко оздоблення сайдингом і пристрій м'якої покрівлі поєднуються з роботами з утеплення будинку. Під сайдинг може бути встановлений мінераловатний утеплювач. За допомогою сайдингу можна зробити будинок не тільки більш теплим, але і красивим. Ви можете придбати обробку, яка імітує забарвлення натурального каменю або цегли. Таке облицювання продовжить термін служби стін, захистить їх від перепадів температури і попадання вологи.

М'яка покрівля - це новий для нашої країни матеріал, який зараз набирає популярність. Її найважливіша перевага - це можливість монтажу на найскладніші даху. Така покрівля являє собою щільне багатошарове полотно, в основі якого - тканина з полімерних волокон. Така покрівля абсолютно не пропускає вологу. Також люди, які встановили м'яку покрівлю на свій будинок, відзначають, що завдяки їй в котеджі стає тихіше, так як на відміну від металу таке покриття не резонує, що не вібрує. Особливо помітно це під час сильного дощу або вітру.

Оздоблення сайдингом і пристрій м'якої покрівлі дозволять вам захистити дерев'яні стіни від вологи і таким чином продовжити термін їх служби. М'яка покрівля має гарантійний термін експлуатації до 50 років.

Похожие страницы: