Пермь Будівництво каркасних будинків

Співробітники компанії «РНР» повністю контролюють всі етапи виробництва і зведення каркасних будинків, що дозволяє нам гарантувати їх якість.Постійне впровадження інновацій в різні етапи процесу будівництва допомагає нам максимально уникати недоліків і вдосконалювати свою роботу.Нове сучасне обладнання та комп'ютерне 3D-моделювання дозволяють досягти точності розрахунків і проводити своєчасне виявлення браку.

   

Багатий потенціал виробничих потужностей компанії

 

Широко розвиненою мережею проектних, торгово-будівельних і виробничих підрозділів, представлені виробничі потужності компанії «РНР».По всій території Росії швидко і впевнено поширилася мережа проведеного нами будівництва - в Пермському краї, Краснодарському краї, в областях Москви і Ростова.

 

Нашими будівельними бригадами зводиться до 100 000 кв.м каркасних будинків на рік.

 

Більше 160 кроквяних ферм різних модифікацій, до 10 000 погонних метрів балок перекриттів, до 400 кв.м. стін проводиться на заводі «РНР» за один робочий тиждень.

 

Унікальність нашої двотаврової балки для перекриттів дозволяє реалізувати цей матеріал у досить великих обсягах як самостійну продукцію, в результаті чого на спаді сезону не відбувається зниження виробничої потужності заводу.

 

За рахунок власного комплексу по заготівлі та переробки лісу, нами було досягнуто значне зниження витрат на будівельні матеріали для виробництва каркасів.В результаті виробництво каркасних будинків стає менш ресурсоємним, а їх ціна - доступніше.

 

Сучасні технології

 

Всі підрозділи і підприємства нашої будівельної компанії оснащені новітнім обладнанням, що дозволяє досягти особливої ​​точності розрахунків, а використання комп'ютерного 3D-моделювання забезпечує візуалізацію проекту для замовника.

 

З найперших етапів виробництва продукції сучасне обладнання дозволяє нам проводити діагностику шлюбу.Якісні будівельні матеріали, новітні технології та сучасне обладнання допомагають нам створювати дуже міцні каркасно-щитові будинки та інші споруди.

 

Основні характеристики каркасно-щитових будинків

 

Тільки високоякісний матеріал здатний забезпечити високу міцність будь-яких будівель.Саме ця якість гарантує успішне будівництво каркасних будинків, а сам будинок стане дуже привабливим і буде користуватися купівельним попитом.

Похожие страницы: