Будинок з дерева - це затишний і надійний будинок

Будівництво дачних дерев'яних будинків - це чудова можливість обзавестися недорогим, але надійним і затишним заміським житлом. Будинки з бруса або оциліндрованного колоди підходять для проживання не тільки в літню пору року, але і взимку.

Переваги дерев'яних будинків

Звичайно ж, одне з найважливіших достоїнств будівель з натурального дерева - це їх екологічність. Усередині дерев'яного будинку створюється приголомшлива атмосфера спокою і затишку. Однак будівництво дачних дерев'яних будинків має й інші переваги.

Доступна вартість. За ціною вдома навіть з клеєного бруса будуть більш доступні, ніж цегляні споруди. А звичайний брус, який найчастіше застосовується при будівництві, обійдеться ще дорожче.
Універсальність. Дерев'яний будинок може бути побудований практично в будь-яких кліматичних умовах і на будь-якому грунті. Такі котеджі зводяться і в сухих місцях, і на березі річок. Завдяки особливим просоченням дерево захищається від гниття, шкідників, плісняви та інших негативних факторів навколишнього середовища.
Дерев'яний будинок не обов'язково опалювати в холодну пору року. Дерево витримують необмежену кількість циклів промерзання і відтавання. На відміну цегли воно не відволожиться в морози, не покриється розлученнями, не потемніє. Тому будівництво дачних дерев'яних будинків актуально в тому випадку, якщо ви не збираєтеся жити в котеджі взимку. Споруда з бруса або колоди швидко прогріється, якщо ви приїдете на дачу, наприклад, на новорічні свята.
Естетичність. Стіни з бруса привабливо виглядають навіть без чистової обробки. Нерідко брус просочується спеціальним складом і покривається дихаючим лаком, завдяки чому підкреслюється натуральна забарвлення і структура деревини.


Звичайно, будинок з дерева має і ряд недоліків, проте більшість негативних моментів будівель з бруса або колоди сильно перебільшені. Так, наприклад, так як будівництво дачних дерев'яних будинків зараз ведеться із застосуванням сучасних захисних складів для дерева, такі котеджі не бояться вогню і комах. До реальних недоліків дерев'яних будинків можна віднести те, що вони «гуляють» протягом декількох років після завершення будівництва. Однак проблема ця вирішується вибором сухих будівельних матеріалів для своєї дачі і заміною звичайного бруса клеєним.

Похожие страницы: