Як побудувати російську лазню

Що може зрівнятися із задоволенням, яке дає людині російська лазня! Адже це не просто гігієнічна, але і оздоровлююча і розслаблююча процедура. Лікувальна дія лазні було прекрасно відомо нашим предкам, так що при зведенні будинку поруч обов'язково ставилася баня. Ця традиція дійшла і до наших днів.

Однак, зведення лазні - процес досить трудомісткий і вимагає не тільки певних будівельних навичок, але й знання секретів, якими володіли ще наші прадіди, і які вони дбайливо передавали з покоління в покоління. Саме ці секрети дозволяють колодах або брусу, з яких споруджують будівлю, не боятися високої температури і підвищеної вологості. І, завдяки саме цим секретам, жодна лазня в світі не може зрівнятися з російською за своїм оздоровчий вплив.

Який би проект для будівництва ви не вибрали, всі вони мають одне подібність, а саме, стандартний набір приміщень. Це передбанник, мийна, парна і кімната відпочинку, де можна розслабитися і відпочити після водної процедури. Ці приміщення можуть мати різні розміри, різне розташування відносно один одного, так що знайти дві абсолютно однакові лазні практично неможливо. Добре, якщо ви маєте необхідні навички і можете вибудувати баню самі. Але нерідко бажання є, а ось знань і умінь не вистачає. В цьому випадку виходом може стати звернення до професійних будівельникам, що спеціалізуються на зведенні подібних будівель.

Будівельні фірми можуть запропонувати вам на вибір один з чотирьох найпоширеніших варіантів будівництва:

1. Дом-баня. Цей варіант є комбінацією житлового будинку та лазні, так що вони є однією спорудою, складаючи єдине ціле. Плюси такого проекту в тому, що економиться місце на ділянці. Але цей проект, мабуть, найскладніший і вимагає високого професіоналізму від тих, хто буде з ним працювати.

2. Купівля готової лазні. Цей варіант, навпаки, найбільш простий. На ділянці заздалегідь зводиться фундамент, а потім доставляється і монтується на нього вже готова лазня, так що ніякого проекту при цьому варіанті вигадувати не потрібно.

3. Типовий проект з бруса або колод. Подібні проекти розробляються спеціально для масового використання. Вони пройшли перевірку часом і добре себе зарекомендували. При бажанні ви можете внести у вже готовий проект будь-які зміни і зробити свою баню єдиною і неповторною.

4. Баня за індивідуальним проектом під ключ. Цей варіант підходить тим, хто не хоче мати баню «як у всіх», а мріє про таку споруді, якій ще ніколи і ні у кого не було. При даному варіанті потрібно враховувати один важливий момент - фінансову сторону питання. Як правило, розробка індивідуального проекту коштує дорожче, ніж типового. Але великий плюс при такому варіанті полягає в тому, що замовник може реалізувати на практиці всі свої мрії і фантазії, тому що фірма-виконавець складе проект спеціально під його вимоги.

Вирішивши поставити баню, обміркуйте гарненько свої можливості. Якщо раніше вам ніколи не доводилося займатися проектуванням і будівництвом, то може краще буде скористатися послугами фахівців? Звернувшись до професійного проектувальнику, ви не тільки зменшите свої витрати на тридцять відсотків, але і будете впевнені в надійності вашої будівлі і в тому, що лазня буде приносити задоволення вам і вашим близьким довгі роки.

Похожие страницы: