Будівництво каркасних Побутовки Своїми Руками

Каркасная бытовкаЦі споруди вигідніше щитових за якістю, але істотно дорожче.Найбільш дешевим варіантом є побутівка з мінімальним числом вікон і відсутністю перегородок.Брус, який використаний як каркаса споруди, має розмір приблизно 10х10см, завдяки чому деформації йому не страшні.Для внутрішнього облицювання використовується вагонка. Фанера та ДВП, завдяки власній гігроскопічності, - не кращий варіант. Бытовка из бревенПрисутність пароізоляції (наприклад, пергаміну) і мінеральної вати як утеплювач робить будиночок всередині сухим.Імітація бруса в якості обшивки забезпечує будовою зовнішню привабливість.Пол і стеля роблять подвійним. Мінус в тому, що внутрішній простір каркасної битовки буде менше, ніж у щитовій.

 

Серед інших пропозицій на ринку ці побутівки відрізняються відносно високою ціною. Бытовка-контейнер Якщо побутівка точно залишиться на дачі і стане лазнею, то вироби з колод або бруса - хороший варіант.Слід тільки відразу ж брати саме баню з усіма необхідними перегородками, а комплектуючі (водонагрівач, піч і т.д.) закупити пізніше. Для будівлі брусової битовки рекомендується перетин бруса не менш 100х150мм (діаметр колоди відповідно рекомендується в цьому ж діапазоні).Споруда повинна бути ретельно прошпакльовані. Як облицювальний матеріал для дверей і перегородок часто використовують вагонку, але якщо робити бревенчатую конструкцію то можна і обійтися.

 

Виключно для цілей тимчасової експлуатації застосовується контейнер - побутівка з каркасом з металевого швелера, стіни якої виготовлені з сендвіч панелей.Цю надійну, довговічну і теплу конструкцію дуже складно інтегрувати в ландшафт ділянки.

 

Ще одним варіантом придбання побутівки є покупка вже колишнього у вживанні будови.Перш ніж на неї зважитися, ретельно огляньте споруда: ступінь зносу має значення.Дізнайтеся про актуальні ціни на нові битовки того ж виду, цінах на оренду крана для перевезення споруди.Адже транспортні витрати теж слід додати до вартості самого будиночка.Оцініть можливість під'їзду до місця знаходження споруди, дізнайтеся, чи немає обмежень на в'їзд будівельної техніки в селище.І подумайте, чи не простіше виготовити битовку своїми руками.

Похожие страницы: