Проект літньої кухні з лазнею - вибір варіантів

З давніх часів лазня з профільованого бруса вважалася джерелом довголіття та здоров'я. І сьогодні люди не можуть відмовити собі в задоволення скупатися в лазні. Сьогодні будь-яка людина може вибудувати баню на своїй дачній землі або в сільському будинку. І ключовим питанням буде планування і споруда лазні.

При проектуванні літньої кухні з лазнею, перш за все, необхідно визначити її розмір, скільки людей буде митися в лазні. Якщо в сім'ї 5-6 чоловік, потрібно віддати перевагу проекту з колод, площа лазні складе не менше 10м2. Як правило, подібна лазня повинна мати 3 приміщення: парну, мийну і гардеробну. Якщо вибудувати велику баню неможливо, то вас повинна влаштувати міні-баня, з'єднаної з парною і мийної і без передбанника. Для такої лазні вистачить площі 2х2 метри.

Потім потрібно визначити місце розташування лазні і прийняти рішення, буде вона стояти як окрема будівля, або буде з'єднана з іншими господарськими будівлями. Об'єднання лазні з іншими спорудами допоможе використовувати площу земельної ділянки та матеріали більш раціонально, полегшить електропостачання та постачання лазні водою, а також відведення води в каналізацію.

Баня, поєднана з кухнею

Розглянемо проект літньої кухні з лазнею. На дачній ділянці дуже підходить баня, поєднана з літньою кухнею, яка є передбанником, а піч на кухні - піччю-кам'янкою в лазні. У цьому випадку у кухні і лазні одна спільна односхилий дах. Для заміського будинку з бруса зручна баня, поєднана з туалетом. У неї з туалетом загальний слив в каналізацію. У лазні потрібно правильно організувати мийне приміщення, щоб стічні води зливалася в загальну каналізаційну систему. А для запобігання проникнення запаху в баню з каналізації, необхідно пристрій гідрозатвори.

При розміщенні лазні необхідно мати проект літньої кухні з лазнею і скористатися перевагами вашого дачної ділянки, наприклад, потрібно будувати баню поруч зі ставком, річкою або озером, приблизно в 20-30 метрах, це вирішить проблему з водопостачанням. Але слід врахувати, щоб це місце не заливало під час повені навесні.

При проектуванні пристрою лазні, потрібно враховувати розміри ділянки і рельєф місцевості, розташування і архітектуру свого будинку, а також споруд на сусідніх ділянках. Тоді лазня буде виглядати красиво, компактно і економічно.

Чому літня кухня з лазнею є найкращим варіантом?

Найкращим варіантом споруди літньої кухні є її об'єднання з лазнею. Цей варіант самий практичний, бо два різних приміщення будуть займати більше місця на дачній ділянці. Це важливо для тих, хто володіє невеликими ділянками. Поряд з цим, такий варіант в правильному виконанні дозволить заощадити ваші зусилля, час і гроші.

Головне, не треба плутати баню, поєднану з кухнею, з лазнею в два поверхи. У такому випадку, при розгляді проекту лазні з літньою кухнею, необхідно врахувати, що лазня буде поєднана з кухнею в площині вертикалі, тобто, в приміщеннях, побудованих одне над іншим. Така споруда теж має свої плюси. Головний з них - те, що літня кухня буде опалюватися зимою.

Якщо скління вироблено якісно, то можна користуватися такою літньою кухнею восени і взимку, як теплицею або оранжереєю. У цій будівлі величезні перспективи. Ви не тільки відмінно відпочинете влітку, а й отримаєте додатковий прибуток у зимовий час.

Баня з кухнею - це найнеобхідніші споруди, які необхідно зводити на садовій ділянці спочатку, щоб під час будівництва житлового будинку ці приміщення могли послужити вам в якості літньої кухні та тимчасового житла.

Похожие страницы: