Технологія будівництва и детские кроватки для новорожденных

Щоб зробити розрахунок вартості будівництва каркасного будинку, ви можете відправити заявку зі сторінок нашого сайту, після чого з вами зв'яжеться консультант і відповість на всі запитання. Про таких важливих характеристиках, як вартість виконання монтажних робіт і ціна витратних матеріалів, слід дізнатися заздалегідь, щоб спланувати бюджет проекту. Сьогодні технологія будівництва міцного каркасного будинку включає в себе кілька основних варіантів будівель:

Зведені з німецької принципом. Дані споруди являють собою вироби заводської готовності, що складаються з панелей. Безпосередньо в стінах ховаються комунікації і закладаються теплоізоляційні прошарку. Компонування перекриттів виконується там же, де виготовляються матеріали для будівництва каркасного будинку. Щоб доставити конструкцію на місце установки, а також провести монтажні роботи, потрібне залучення спеціальної техніки. Це значно підвищує вартість кінцевого об'єкта.

Інше житло, виконані каркасно-рамковим способом. Даний тип споруд найкраще підходить для бажаючих виконати всі роботи самостійно. Послідовність будівництва каркасного будинку такого типу досить проста і не вимагає залучення вантажної техніки. Перевага даного способу - різноманіття варіантів архітектурних форм.


Фахверкові споруди. Каркас складається з клеєного бруса, перетин якого має бути не менше 150 мм. Між опорними стійками монтується рамка, обшивається плитними матеріалами або дошками, тут же розміщується утеплювач. Існує особливість, якої відрізняється виробництво та будівництво рамочно-каркасних будинків такого типу - це велика площа скління. Широку популярність цей стиль архітектурного оформлення має в європейських країнах.

Канадські будинки, для зведення яких використовується спосіб «Платформа». Стіни даної споруди можуть збиратися як безпосередньо на місці установки, так і в заводських цехах. Стінові щити розміщуються на заздалегідь сконструйованої платформі з дерев'яних лаг і OSB. Зверху вони з'єднуються за допомогою спеціальної обв'язки, а між окремими елементами закладається утеплювач. Після закінчення покрокового будівництва каркасного будинку можна приступати до обробки його стін зсередини і зовні.

Можливість замовити екологічно чисту конструкцію, ціна якої відрізняється доступністю, сьогодні є у багатьох жителів великих міст. Технологія будівництва каркасно-панельного будинку досить налагоджена, до того ж наша компанія має прямі домовленості з виробниками витратних матеріалів. Додаткові причини здешевлення конструкції - використання для теплоізоляції полімерних плит. Дозволяють почати будівництво каркасних будинків проекти ви зможете замовити, приїхавши в наш офіс і з'ясувавши всі важливі питання з фахівцями.

Похожие страницы: