Камін в деревяном домі

Якщо ви збираєтеся зробити камін в заміському будинку, вам потрібно знати наступні його показники. Камінна топка в будь-якому випадку повинна важити не менше сотні кг, оскільки вона може бути різних розмірів і виготовлена з різного типу матеріалів. Для каміна вкрай необхідне облицювання, а це значить, що найкраще використовувати камінь, бажано натуральний. Разом з топкою середня тяжкість цієї конструкції може скласти півтонни.

Вам нізащо не вдасться поставити таку вагу на дерев'яне перекриття, оскільки він просто провалить ваш підлогу. Слід врахувати, що для уникнення пожежонебезпечної ситуації, варто зробити задню стінку каміна цегляної, оскільки сам камін буде нагріватися, а дерево при цьому може відповісти загорянням.

Можна замість пінобетону вибрати цегла. Тепер подумайте про те, що димар теж буде і важити і коштувати, тому потрібно подумати над індивідуальним проектом спеціально під камін. Отже, якщо ви будуєте дерев'яний будинок, то місце під камін треба визначити заздалегідь.

власний камін в дерев'яному будинку професійна кладка каміна в будинку з бруса безпечний димохід для каміна в будинку з бруса

ХОРОШИЙ димоходи для каміна В ДОМІ з бруса - БЕЗПЕЧНИЙ

Головне, щоб димохід для каміна в будинку з бруса був безпечним, тому що для його будь-якої деталі головним параметром залишається все-таки безпека, навіть якщо він задовольняє ваші естетичні запити. Так іскри, які летять з вогню, можуть стати причиною пожежі, тому підлогу поруч з каміном не повинен бути дерев'яним. Хороший камін оснащений жароміцним склом, що відокремлює сидячого поруч спостерігача від можливої іскри, яка впала з каміна. Краще зробити біля вашого декоративного елемента - каміна облицювання з кахлю, вона допоможе максимально убезпечити ваше літнє житло.

Дим з каміна повинен підніматися по димоходу вгору, а не заповнювати ваше простір. Трубопровід повинен бути максимально рівним, оскільки навіть незначні нерівності приведуть до невеликих димовим скупчень, а це ускладнить загальний відтік. Якщо брати до уваги набагато меншу тягу цегляного димоходу в порівнянні з трубою з нержавійки, то висновок все ж робити вам. Круглий перетин нержавійки все ж краще для проходження диму.

Найвдаліша КЛАДКА КАМІНУ В ДОМІ з бруса

Найкращим варіантом, при якому можна зберегти естетику цегляної кладки і функціональність нержавійки - зробити нержавіючу вкладку всередину цегли. Так взимку ваш димар не буде замерзати і засмічуватись. Діаметр труби можна підбирати самостійно залежно від бажаного декоративного ефекту. Покращена тяга вашого димоходу вирішить багато проблем. Можлива кладка каміна в будинку з бруса з використанням різних декоративних елементів, наприклад, ліплення, додаткових інкрустацій, кованої решітки та іншого.

Похожие страницы: