Опалення брусового будинку

Будівництво будинку з бруса - це не тільки закладка фундаменту і зведення стінових конструкцій. Після завершення процесу будівництва та устрою покрівельної конструкції перед вами постане питання про забезпечення інженерних комунікаційних мереж. Сюди входять:

опалювальна система;

водопостачання;

каналізація;

електропостачання.

Якщо електрифікація брусового будинку може бути проведена на будь-якому етапі, то про водопроводі і каналізації слід подбати вже на етапі будівництва фундаменту. Теж саме можна сказати і будівництві лазні з бруса під ключ.

ОСОБЛИВОСТІ ОПАЛЕННЯ брусові будинки

Деревина є одним з найбільш древніх і практичних будівельних матеріалів. До сих пір не створено жодного з будматеріалів, який володів би повною мірою властивостями натуральної деревини. Адже стіни з дерева буквально дихають, пропускаючи чисте повітря зовні будівлі і при цьому утримуючи тепло всередині. Крім цього, деревина поглинає зайву вологу в приміщенні або виділяє її, коли повітря дуже сухе. Ось тому в особливо популярних нині брусових будинках 6х8 ніколи не відчувається, що в приміщенні надто жарко або холодно, занадто сухо або сиро. Брусові садові будинки самі підтримують оптимальний мікроклімат, що і робить їх дуже комфортними.

ЯК ОБЛАШТУВАТИ ЯКІСНЕ ОПАЛЕННЯ брусові будинки?

Для цього потрібно врахувати цілий ряд чинників, які суттєво впливають як на комфортність перебування людини в домі, так і на термін експлуатації самої будівлі. Оптимально опалення брусового будинку повинно відповідати таким вимогам:

рівномірність температури в різні пори року;

абсолютна протипожежна безпека, особливо в плані можливості самозаймання;

сталість.

Споруджуючи брусової будинок, необхідно особливу увагу приділити саме його опаленню. Теплопровідність деревини досить низька і залежить від конкретного сорту дерева. Однак при споруді будинку з бруса забезпечити абсолютну теплоізоляцію дуже складно. Максимально підходящим варіантом в даному випадку може бути водяне індивідуальне опалення.

Оптимальний варіант ОПАЛЕННЯ У БУДИНКУ з бруса

Суть такого опалення в тому, що виробництво теплової енергії здійснюється самостійно і потім подається в необхідній кількості в господарські та житлові приміщення будинку. Пристрій водяного опалення брусового будинку можливо за його будівництві практично будь-де. Однак найчастіше підбиття газу або центрального опалення до місця будівництва такого садового будинку або неможливо через віддаленість від комунікацій, або просто невигідно через вартість подібних робіт. В таких випадках саме водяне індивідуальне опалення брусового будинку 6х8, враховуючи його розміри, найбільш доцільно для подачі тепла в різні приміщення. В наш час оптимальне опалення можна забезпечити, використовуючи такі джерела енергії, як тверде паливо (дрова, вугілля, торф та ін.) І рідке паливо (мазут, солярка і пр.). Зазначимо, що у продажу є різноманітні котли для водяного індивідуального опалення. В цілому їх можна розділити на три категорії:

рідкопаливні;

твердопаливні;

змішаного типу.

Звичайно ж, при влаштуванні такого опалення необхідно на присадибній ділянці обладнати спеціальне місце для зберігання відповідного палива.

Похожие страницы: