Бюджетний варіант будівництва - будинки економ класу

Традиційно вважається, що зведення заміського будинку - це досить дороге задоволення. Але будинок економ класу можна побудувати і людям із середнім достатком. Будинки з дерева по ціні будуть значно нижче, ніж цегляні. Це можна пояснити тим, що при будівництві дерев'яного будинку не потрібно закладка потужного фундаменту.

Будівництво будинку з бруса

Якісний будинок з бруса економ класу дозволить вашу проблему, пов'язану з будівництвом житла в тому випадку, якщо ваш бюджет досить обмежений. Адже дерев'яні будинки з бруса мають одну відмінну характеристику - це їх ціна. Вона досить доступна притому, що не погіршується якість матеріалів на будівництво будинку і проведені роботи.

Будинки з бруса можна побудувати на стрічковому фундаменті. Крім цього, брусові будинки економ класу можна і не обробляти, адже дерево і так виглядає непогано. У таких будинках взимку тепло, а влітку навпаки не жарко, оскільки дерево володіє хорошими теплоізоляційними властивостями.

Для додаткового утеплення, будинки з бруса обшивають вагонкою або сайдингом. Також при пошкодженні ці матеріали легко замінити, не вдаючись до повноцінного ремонту будинку. Зрозуміло, вартість будинків економ класу з бруса, буде не дорогою.

Зведення каркасного будинку

Каркасний будинок є одним з найбільш дешевих. Але при тому, що він коштує недорого, важливо врахувати всі недоліки такої будівлі. Якщо будинок споруджений мало професійно, то при ходьбі можливий скрип дощок. При цьому починають розхитуватися з'єднання будинку, що може призвести до капітального ремонту будівлі через кілька років.

Утеплювач каркасного будинку, прокладений правильно, буде тримати будинок в теплі, а якщо залишиться хоча б маленька щілинки, то в неї буде постійно дути, що в зимову пору року неприйнятно. Крім цього, щоб утеплювач не втратив своїх властивостей через вологість, стіни будинку покривають пароізолірующую плівкою. А від цього будинок менше провітрюється і, отже, необхідно ставити додаткову вентиляцію.

Тому, каркасні будинки економ класу - це не тільки низька вартість матеріалу та оздоблення. Ще можуть з'явитися додаткові витрати. Так що при виборі такого будинку, слід ретельно все продумати і розглянути всі переваги і недоліки.

Будівництво будинку з піноблоків

Такий варіант теж відноситься до зведення будинків економ класу. Ціна такого будинку скорочується завдяки тому, що після будівництва, не потрібно його ще утеплювати. Адже при правильній установці блоків, будинок і так буде теплим.

Піноблоки мають пористу структуру і тому вони легше цегли, але в той же час міцні як бетон. Такі будинки будуються досить швидко. Але встановлюючи такі помешкання, важливо врахувати, що кладка будинку буде набагато складніше цегляною. І тому необхідні кваліфіковані будівельники.

Пінобетонні блоки зараз є одним з найпоширеніших варіантів при будівництві будинків економ класу.

Скоротити вартість будинків економ класу також можливе шляхом установки опалювального котла меншої потужності. Адже, чим тепліше побудований будинок, тим менше буде потрібно витрат на опалення. І ціна самого обладнання теж буде порівняно нижче.

Ну і, відповідно, облаштувати будинок зсередини, заощадивши на обробці кожної кімнати або скоротивши кількість кімнат.

Зменшити витрати також можна за рахунок скорочення часу на будівлю будинку. Зупинитися на вже готовому проекті будинку, і встановити будинок за цим планом у себе на ділянці. Це забезпечить зменшення часу тижні на дві-три.

Похожие страницы: