Професійна збірка будинків з бруса

Процес будівництва будь-якого об'єкта включає в себе безліч виробничих операцій. Це може бути проектування та закладка фундаменту, виробництво комплекту будинку або його монтаж, чистове оздоблення і установка покрівельних конструкцій. Від професіоналізму проведення кожного етапу робіт залежить комфортність, безпеку і тривалість експлуатації вашого майбутнього будинку з бруса.

Як правильно здійснюється будівля будинку із бруса, ми розберемо в цьому матеріалі. Перш за все, вам варто зробити правильний вибір основного стінового матеріалу. Це можете бути струганий або профільований, клеєний брус. При бажанні заощадити грошові кошти наша компанія також готова запропонувати вам технологію будівництва з використанням каркасно-щитових конструкцій і СІП панелей.

ЗБІРКА будинку з бруса - На що звернути увагу?

Отже, вами був обраний проект, будівельна фірма виготовила по ньому комплект для збірки будинку з бруса. Був побудований фундамент. Тепер справа залишилася "за малим" - здійснити монтаж стінових конструкцій. І саме на цьому етапі можуть бути допущені різні промахи, які зроблять негативний вплив на експлуатаційні та технічні характеристики майбутнього житлового будинку.

Справа в тому, що є різні технології, які допомагають під чималий теплоізоляційну здатність стіни, зробити її більш стійкою і міцною. Серед таких технологій можна назвати:

збірку на пружинний блок;

використання нагелів;

прокладку джутового шнура;

утеплення кутових з'єднань.

При монтажі стінових конструкцій не варто забувати про канали, в які згодом буде проведена укладання електричної проводки. З причини того, що деревина є горючим матеріалом, для електричної проводки слід використовувати спеціальні канали, які будуть захищені від проникнення вологи. Вони ж повинні захищати деревину від загоряння в разі появи випадкової іскри при короткому замиканні в електричній мережі.

З ЧОГО ПОЧИНАЄТЬСЯ будівля будинку із БРУСУ?

Порядок спорудження будинку з бруса зазвичай не змінений. Це закладка фундаменту, обв'язка і монтаж першого вінця зрубу з установкою статевих лаг. Потім враховується розташування міжповерхових перегородок.

Після укладання кожного нового вінця виробляється отстукивание гумовими молоточками. Так досягається максимальне ущільнення щілинних з'єднань. Це скорочує терміни і ступінь усадки будинку.

Після монтажу стін формується покрівельна конструкція, яка по латах покривається обраним замовником покрівельним матеріалом. Вікна та двері встановлюються з залишенням технологічних зазорів, які закриваються наличниками.

Коли завершується період усадки зрубу потрібно перевірити якість теплоізоляційного захисту. У міру необхідності можна провести повторну конопатку і після цього обшити стінні поверхні зовні сайдингом, блок хаусом або вагонкою.

Похожие страницы: