Будівництво заміського будинку під ключ - це оптимальне рішення для економії часу

Будівництво заміського будинку під ключ - це оптимальне рішення в тому випадку, якщо у вас є достатньо коштів для оплати роботи майстрів, і ви хочете заощадити свій час. Як правило, будинки з дерева, або каркасні котеджі можуть бути зведені всього за один сезон. Деякі технології дозволяють обмежити терміни будівництва одним місяцем. Від обраної технології будівництва заміського будинку під ключ буде залежати не тільки термін його монтажу, але і вартість роботи підрядника.

Що означає будівництво під ключ
Будівництво заміського будинку під ключ припускає, що після завершення роботи підрядника, замовник може вселятися в уже готову будівлю. Однак кожна будівельна організація, як правило, пропонує свої умови. Система тут досить гнучка. Так, наприклад, ви можете замовити будинок без чистової обробки, або відкласти на наступний сезон прокладку комунікацій, монтаж системи опалення і т.д. Однак краще все-таки виконати всі роботи відразу, так як зазвичай ціни на будівельному ринку тільки ростуть, і в наступному році за той же набір послуг, можливо, доведеться заплатити на кілька десятків тисяч більше.

Як вибрати підрядника

Ми рекомендуємо довіряти будівництво заміського будинку під ключ тільки досвідченим підрядникам. Визначити таку будівельну фірму серед загальної маси виконавців не так вже й складно. Перш за все, можна звернути увагу на досвід роботи. На сайті будівельних компаній обов'язково розміщуються звіти про вже реалізовані проекти. Тут ви зможете оцінити фотографії вже побудованих обраної вами організацією будинків. Також, чим більше підрядник діє на ринку, тим більше інформації про нього можна знайти у споживачів. Відвідайте місцеві форуми, де спілкуються власники нових котеджів. Тут ви зможете дізнатися всі нюанси і негативні моменти співпраці з обраною організацією. Не варто, щоправда, сліпо довіряти всім відгуками, як позитивним, так і негативним, так як вони можуть даватися конкурентами або партнерами будівельної організації.

Похожие страницы: