Баня: брус або колоду?

Попаритися в лазні завжди приємно. Це розслабляє, відновлює сили. На сьогоднішній день зруби бань досить популярні. Їх будують з профільованого бруса або оциліндрованного колоди. Який матеріал переважно?

Чтобы сделать свой интерье уникальным и красивым рекомендуем вам обратиться в нашу фирму «Акрис Груп» ,наши консультанты помогут выбрать ограждения из нержавейки киев , цена на нашу продукцию удивит своей лояльностью,а качественная продукция будет радовать вас годами.

Що вибрати: брус або колоду?

Профільований брус має свої переваги як будівельний матеріал:

Гнучкість при розробці проекту

Щільне прилягання один до одного - додаткове утеплення не вимагається

В іншому він має ті ж переваги, що і колода: гарний зовнішній вигляд, природна вентиляція лазні, міцність і довговічність.

Що стосується колоди, його сильні сторони такі:

Зовнішня обробка не потрібна, оскільки зруби бань з колоди виглядають законченно і цільно

Висока теплоізоляція приміщення

Красивий зовнішній вигляд

Споруду з бруса доведеться обробляти зовні. Колода цього не потребує. Але якщо ви хочете побудувати нестандартний зруб лазні, брус буде боле кращим. Справа в тому, що колоди мають строго задані розміри, брус в цьому сенсі більш гнучкий матеріал. Для типових проектів колоду підійде ідеально.

Недоліком колоди є його вразливість до впливу навколишнього середовища. Причина цього - відкрита мікроструктура матеріалу. Без спеціальних просочень тут ніяк не обійтися. Без них колода може розтріскатися.

Що стосується недоліків бруса, тут варто сказати про зовнішній обшивці. Без неї можна обійтися, але тоді споруда матиме незакінчений зовнішній вигляд. Але зовнішня обшивка може привести до недостатньої вентиляції зрубу, внаслідок чого дерево може почати гнити. Тут також рятують спеціальні просочення, і варто уважно поставитися до матеріалу для обшивки і правильно дотримати технологію.

Фундамент для лазні

Перевага дерев'яних будівель в тому, що вони мають малу вагу в порівнянні з кам'яними. З огляду на це і те, що лазня сама по собі - невелика будова, можна сказати, що на фундаменті для неї можна заощадити. Стовпчастий фундамент цілком впорається з вагою такої будівлі. Заливати стрічковий в цьому випадку зовсім не обов'язково.

Похожие страницы: