Каркасна баня: коротко про головне

З кожним днем каркасне будівництво набирає все більшої популярності. Будівництво каркасних будинків не є чимось новим і незнайомим. Каркасна технологія володіє головними перевагами: мінімальні витрати і швидкі терміни будівництва. Тому за канадською технологією будуються не тільки каркасні будинки, але й каркасні лазні.

Всі переваги каркасного будинку відносяться і до каркасної лазні. Для того щоб побудувати каркасну лазню своїми руками не потрібно особливих знань і досвіду, спеціальної підготовки.

Якщо ви вирішили побудувати каркасну лазню своїми руками, то почніть з вибору місця для лазні. В цьому випадку, варто врахувати особливості ландшафту. Потім варто продумати проект лазні. Яку лазню ви хочете? Скільки приміщень в ній повинно бути? Як правило, «стандартний набір» лазні складається з парилки, душовою та роздягальні. Оскільки лазня - це не тільки місце, де можна попаритися і помитися, а й місце відпочинку, зняття стресу. Тому лазня може включати кімнату відпочинку.

Якщо вам потрібна допомога з проектом лазні, то зверніться в будівельну фірму, що займається будівництво каркасних лазень і будинків. Оскільки лазня повинна бути не тільки зручною і функціональною, але красивою і безпечною.


Після складання проекту лазні можна переходити до пристрою фундаменту. Враховуючи легка вага лазні, рекомендується використовувати полегшений тип фундаменту, наприклад, стовпчастий фундамент. Потім варто зайнятися обробкою дерева, з якого буде зводитися каркас лазні. Дерево необхідно просочити антисептиком. Для обшивки стін використовуються орієнтоване-стружкові плити. Утеплювати баню найкраще ЕКОВАТОЙ або мінеральною ватою.

Зовнішні стіни лазні можуть бути оброблені на ваш смак: сайдингом, вагонкою, блок-хаусом, штукатуркою, ітд. Для обробки внутрішніх стін лазні застосовується дерев'яна вагонка. Стіни, які будуть примикати до печі, викладають цеглою. Не забудьте зробити вентиляційний отвір біля грубки. Регулювання повітряного потоку буде здійснюватися за допомогою засувок. Вибір покрівельного матеріалу для каркасної лазні залежить від ваших можливостей і переваг.

В залежності від проекту лазні, використовується різна кількість вікон. Розміри вікон в лазні не є стандартними. Але вони завжди менше. Так як важливо зберегти тепло в лазні. Рекомендується встановлювати дерев'яні вікна, які мають високі теплоізоляційні характеристики.

Похожие страницы: