Якими мають бути дачні будиночки з бруса

Можна знову нудно провести вихідні в місті. А можна виїхати на дачу з друзями і шашликами. А можна мати не просто дачу, а жити там постійно. Для цього вам необхідно побудувати дачний будиночок з підручного матеріалу. Можна також замовити будівництво будинків з бруса в нашій компанії.

Дачні будиночки з бруса

Дачний будинок виготовлений з бруса повинен відповідати тим запитам які є у його господарів.

Якщо завданням поїздки на дачу є приємне проведення вихідних можна виконати полегшений варіант будинку - таку собі стилізацію під сільський будинок. Уже на стадії виготовлення проекту дачного будинку з бруса годі й закладати систему гарячого водопостачання і каналізації. В умиванні з рукомийника і ходінні по нужді за сарай є певна пікантність і драйв. Протягом доби це може витримати навіть самий зніжений чоловік. Тим більше, що незручність з гарячою водою буде вельми відносним: завжди можна воду просто накип'ятити.

Зовсім не обов'язково робити в такому дачному будинку оделку. Це особливо неактуально, в разі якщо дачний будинок побудований з кле Евого бруса - цей матеріал відразу йде високоякісно обробленим і не вимагає особливої обробки. Втім, і будинок з ціліндрованного колоди прекрасно виглядає без обробки.

кращі проекти дачних будиночків з бруса Окремим питанням є необхідність влаштування повноцінної системи опалення. З одного боку приємно приїхати в будинок, який нагрітий. З іншого боку це вимагає чималих матеріальних витрат. Крім того, слід пам'ятати, що системи опалення які працюють на газі або дизельному паливі вимагають постійного спостереження за ними. Стіни з бруса, на відміну від стін з каменю чи цегли мають низьку теплопровідність і тому тримають тепло краще, а часу на нагрівання вимагають менше. Камін або піч можуть бути дуже пристойним варіантом опалення дачного будинку з бруса. Погодьтеся - приємно ввечері посидіти біля вогню, розслабившись і спостерігаючи за його грою? Правда і у цього варіанту є свій мінус - дрова необхідно постійно купувати або передбачати місце для їх зберігання.

Якщо планується, що сім'я або хтось із її членів проживатиме на дачі постійно, слід підійти до її облаштування ґрунтовно

Проекти дачних будиночків з бруса

Уже на стадії проектування дачного будівництва необхідно передбачити зручні під'їзні шляхи до будинку. Причому подумати слід не тільки про дорогу до ділянки, але і по ділянці. Другим важливим моментом є влаштування всіх комунікацій. До вибору варіантів комунікацій і шляхів їх реалізації треба підійти дуже ретельно: максимально точно прорахувати необхідні електричні потужності, правильно визначити необхідність і можливість підключення з системі каналізації або опалення. На останньому хочу зупиниться особливо.

комфортні дачні будиночки з бруса клеєного Для правильного підбору обладнання необхідно провести тепловий розрахунок будинку. Це дозволить правильно підібрати обладнання, враховуючи при цьому всі нюанси. А враховувати є що. Наприклад, на Уралі повноцінне опалення будинку з бруса можливо тільки при діаметрі будівельного матеріалу не менше 240 мм або ширині бруса не менше 190мм. Крім того, слід відразу вибрати тип палива і визначити місця зберігання палива та шляхи його транспортування в будинок. Це особливо важливо при використанні опалювальних котлів працюючих на мазуті або дизельному палива, а також на газу. Для електричних котлів важливо точна розстановка в приміщеннях: можна застосувати один котел, який опалює весь будинок, а можна і кілька котлів, кожен з яких буде опалювати окрему кімнату.

На етапі проектування слід вирішити питання про подальшу обробку будинку. Безумовно, дачний будинок з клеєного бруса вже має закінчений вигляд і його обробкою можна себе не спантеличувати. Однак деякі замовники віддають перевагу класичному вигляд приміщень. Це значить, що при обробці, необхідно буде обшити стіни будинку гіпсокартоном і прокласти комунікації під ним. При цьому зменшуватися розміри приміщення. Ще одним важливим моментом є необхідність антисептичної і протипожежної обробки бруса. Якщо брус набувається у виробника, що виробляє обробку на своїх виробничих потужностях необхідність у виробництві цих робіт відпадає. У разі придбання бруса необробленого процес обробки можна поєднати з фарбуванням зовнішніх стін - нині продається достатня кількість Колеровать антисептиків і протипожежних складів.

Дачні будиночки з бруса клеєного

Слід окремо зазначити будинку з клеєного бруса. У зв'язку з високою якістю вихідної сировини, з якого виготовляється клеєний брус, сучасною технологією виготовлення слід визнати цей матеріал найкращим з дерев'яних видів бруса використовуваних при зведенні стін. А якщо врахувати, що процес будівництва будинку з бруса клеєного рідко перевищує 2 - 3 місяці (а в окремих випадках і 2 -3 тижні) можна визнати, що конкурентів у цього матеріалу на сучасному ринку немає.

Похожие страницы: