Панелі для Каркасного Будівництва

Russip-Trade володіє власним заводом з виробництва канадських будинків.Ми представляємо Вам наше виробництво таким, яке воно є, без постановочних фото і фотошопа, без використання фрагментів чужих відео, як це роблять багато компаній.

 

На фотографіях у представленому вище відеоролику Ви бачите наші власні верстати, робітників і приміщення.Ми впевнені в своїх технологіях і фахівцях. А якість нашої продукції говорить саме за себе.

 

Виробництво панелей SIP

 

Компанія Russip-Trade, це власне виробництво конструкційних теплоізоляційних сендвіч панелей - SIP панелей, що складаються з двох орієнтованих стружкових плит (OSB-3, 12 мм) Egger, Німеччина, між якими під тиском запресовується шар твердого пінополістиролу KNAUF Therm ® WOOD PANEL як утеплювач.Товщина панелі в готовому вигляді становить 174 мм.

 

Ми сконструювали власні унікальні виробничі лінії, що дозволяють виготовляти якісні SIP-панелі з найвищою точністю і в короткі терміни.

 

Панелі - SIP виготовляються за допомогою професійного аплікатора для нанесення клею на спеціалізованих монтажних столах.Високотехнологічна організація виробництва і використання професійної спецтехніки дозволяє досягти точності виконання кожної операції і виключає можливість браку.

 ((Н3)) вихід karkasnyh будинок  

Виготовлення додому починається з Ukladka OSP-листів у зведенні таблицю.Основою для панелей служать OSB-3 плити, виготовлені з високощільної деревини і призначені спеціально для того, щоб виносити великий рівень навантаження.Поверхня покривається шаром полімеру, який максимально міцно і герметично скріплює шари панелей.На полімер укладається лист пінополістиролу відповідає за високий рівень теплоізоляції майбутніх зовнішніх стін, міжкімнатних перегородок і міжповерхових перекриттів.На пінополістирол, за допомогою ще одного шару полімеру, гладкою поверхнею назовні кріпиться другий ОСП-плита Після цього етапом виробництва сендвіч-панелей стає їх спрессовиваніе під впливом високого тиску Після, на спеціалізованих столах відбувається розкрій стандартної панелі по кресленнях розробленим нашими провідними архітекторами.На цьому закінчується виробництво каркасного будинку і починається етап його збірки.

Похожие страницы: