Квадратні метри і будинок

Якщо брати золоту середину, то для середньої сім'ї з чотирьох чоловік необхідно всього від дев'яносто до ста квадратних метрів. У ці розрахунки входять чотири окремі кімнати для кожного члена родини, одна загальна вітальня і кухня, а також сантехнічні вузли. Природно, що при збільшенні кількості кімнат кількість квадратних метрів буде збільшуватися, тому що для розлогого брусового будинку з усіма зручностями, що включають окрему їдальню, дві віталень і сауну необхідно приблизно двісті квадратних метрів. Якщо ви хочете побудувати великий будинок з безліччю просторих кімнат, то попередньо переконайтеся, що ваші фінансові можливості дозволять будівництво дерев'яного будинку такого масштабу, і чи зможете ви забезпечувати його гідним відходом в майбутньому. Якщо ні, то оптимальним рішенням буде типовий проект брусового будинку.

На сайте нашей компании Вы сможете приобрести высококачественные глянцевые натяжные потолки всевозможных цветов и оттенков по доступной цене. Наши профессиональные специалисты имеющие большой опыт в своей работе, проконсультируют Вас и помогут Вам с выбором.

ВИБІР ПОВЕРХОВОСТІ

Який би брусовий будинок ви не будували, пам'ятайте, що він повинен бути зручним і комфортним. Занадто маленькі будинки тісні, а надто великі викликають почуття втрати в просторі, тому намагайтеся розрахувати кількість квадратних метрів на кількість членів сім'ї та їх потреби. Якщо перед вашою родиною стоїть вибір, купити одноповерховий або двоповерховий будинок з бруса, і при цьому ці будинки займають одну і ту ж площу, то можна вибрати відразу двоповерховий. По-перше, він виглядає респектабельний, по-друге, такий варіант дозволить вам заощадити трохи більше площі за ту ж суму, оскільки при будівництві двоповерхового будинку проводиться економія коштів і матеріалів на величині даху і площі фундаменту, дозволяючи отримати більше площі ділянки, чим при одноповерховому будинку.

РОЗТАШУВАННЯ ПРИМІЩЕНЬ

При розрахунку не забувайте, що такі доповнення як передпокій і коридор також повинні бути достатньо просторими і зручними, тому вони займуть достатня кількість квадратних метрів. Якщо ви будуєте дерев'яний будинок в два поверхи, то ви можете захотіти передбачити два санвузли, на першому і другому поверсі, щоб не ускладнювати життя жителів вашого будинку підйомом або спуском по сходах. Окремо варто виділити підсобні приміщення, такі як гардеробна і комора, при цьому потрібно розраховувати на те, що вони будуть досить зручними, але при цьому компактними, які займають якомога менше місця.

Розташовувати підсобні приміщення у вашому дерев'яному будинку потрібно в зручних місцях, так, щоб вони не впадали в очі, але при цьому і завжди були «під рукою». Якщо ви плануєте проведення газу або води в підсобні приміщення, то їх краще згрупувати, щоб уникнути зайвого клопоту і проблем. При будівництві лазні всередині будівлі необхідно заздалегідь прорахувати для неї квадратні метри і виділити місце. Баня в будинках відрізняється від традиційної російської лазні з бруса, тому пам'ятайте, що при розрахунках їй не потрібно багато місця. Дерев'яні лазні в будинках займають зовсім небагато місця: в середньому, як звичайна спальна кімната. Якщо в будинку вже є готова лазня, то це тільки плюс, якщо звичайно ви не хотіли зайнятися будівництвом лазні з бруса або дерев'яної лазні окремо як самостійного приміщення. При виборі будинку з підвалом або без підвалу, краще зупинити свою увагу на першому реченні, так як воно є більш вигідним і зручним.

Похожие страницы: