Дачні каркасно-щитові будинки

Про те, щоб мати власне житло за містом, мріє велика частина жителів мегаполісів. Ідея побудувати котедж, де можна проводити вихідні або відпустку. Найбільш вдале її втілення - дачні каркасно-щитові будинки.

Можливо, з назви неочевидно, що мова йде про недорогий будові, відповідному найсучаснішим вимогам в області зведення заміських житлових будівель. Тим не менше це так.
Пристрої будинку

Всі каркасні будинки для дачі створюються на основі готових елементів будівельних конструкцій. Кожен з них представлений дерев'яною рамою, оснащеної утеплювачем. Простіше кажучи, панеллю.

Панелі застосовують для створення зовнішніх стін будівлі та для обладнання внутрішніх просторів. Стельове перекриття, підлога, міжкімнатні перегородки - все це приклади "точок прикладання" панелей. У будинку, утвореному ними, ніколи не буває протягів, в ньому завжди тихо і тепло.

Оздоблення внутрішніх просторів виконується гіпсокартоном. Під нього підкладається пароізоляційна плівка, що захищає основну конструкцію від згубного впливу вогкості. Гіпсокартон обраний невипадково: поверх нього можна виконувати чистову обробку будь-якими матеріалами, асортимент яких дуже різноманітний.

Безумовно, зовнішній вигляд житла також дуже важливий. І надати йому принади дозволяють:

теплоізолюючі панелі;
сайдинг;
штучний камінь або цегла;
штукатурка для фасадів.

Несучий елемент будь-якої будівлі розглянутого типу - це каркас. Завдяки його стільникового структурі будинок являє собою вкрай жорстку і міцну будівельну конструкцію.

Ціна проекту і вдома

Яскравий приклад дачних каркасно-щитових будинків - проект D060-1. Вартість самого проекту становить 23 900 рублів, а вдома - 1428000 рублів.

Яка комплектація проекту? Зупинимося докладніше на кожному з пунктів.

Фундамент. За роботу і матеріали необхідно заплатити 206 тисяч рублів. Виконавець виконує геодезичні роботи, а після нього - облаштування підстави. У другому випадку мова йде про розробку траншеї, формуванні піщаної підсипки з обов'язковим утрамбовиванієм, армування, встановлення опалубки, продухов, укладання бетону з віброущільненням, гідроізоляцію поверху. Геодезія - розбивка осей, виконання нівелювання і розмітки.

Стіни. Вартість матеріалу та роботи - 799 300 рублів. Тут виконуються наступні роботи. По-перше, зведення безпосередньо стін і монтаж перекриттів. По-друге, обробка захисними складами. По-третє, утеплення каркаса. Для цього використовують 100-міліметровий утеплювач в плитах (мінераловатний гідрофобізований базальтовий).

На цьому ж етапі відбувається установка дверних і віконних конструкцій. В рамках озвученої вартості клієнт отримує пластикові вікна з двокамерним склопакетом ПВХ підвіконня. Укоси і наличники - з дерева, а відливи - з металу.

Що стосується вхідних дверей, то встановлюється недороге металевий виріб вітчизняного виробництва. Усередині домобудівництва монтують соснові двері.

Покрівля. Робота з облаштування та матеріали обійдуться в 399 000 рублів. Кроквяна система представлена дошкою 50 на 150 мм. Обов'язково виконується паропроникна мембрана, що захищає від вітру і вологи, і лати. Вентильований зазор робиться за допомогою контр-бруса. Матеріал покрівлі - металочерепиця з покриттям з полімеру.

Ще у вартість входить 5-тирічна гарантія на будинок, доставка матеріалів, а також всі транспортні витрати (за умови, що місце ведення робіт знаходиться не далі 60-ти кілометрів від Москви), розвантаження і монтаж елементів будинку. Крім того, допускається участь у будівельному процесі виконроба, який виконує свої функції на стороні замовника робіт.

Похожие страницы: