Лазні з мансардою

Мансардою називають житлове приміщення, розташоване на горищі. З'явилися мансарди у Франції і спочатку були місцем проживання бідняків. Проте з плином часу вони стали популярні у забезпечених людей. Причиною стала можливість виконувати будь-які види робіт, виконувати будь-які планування, а значить реалізовувати будь-які ідеї та фантазії.

Це ж є причиною того, що двоповерхові лазні з мансардою користуються заслуженою популярністю. Ще однією причиною популярності є суттєва економія площі на ділянці.

Будуючи двоповерхову лазню з мансардою господар земельної ділянки отримує, по суті, і баню і житлове приміщення. Це дозволяє, не зводить додатковий будиночок. Ну а раз не будується будинок - корисна площа ділянки не зменшується. Зате площа, задіяна під будівництво лазні, використовується з подвійним ефектом.

Для якісного будівництва і приємною подальшої експлуатації виконуючи проекти бань з мансардою слід врахувати наступне:

Фундамент повинен бути розрахований з урахуванням підвищених навантажень. Цілком очевидно - при будівництві мансарди, а також при її подальшої експлуатації, будуть виникати навантаження, відмінні від тих які діють на фундамент при установці на нього стандартної лазні. Причому відрізнятися навантаження будуть у велику сторону. Це означає, що на деяких видах грунтів фундамент припадуть виконувати посиленим, а на інших і зовсім відмовитися від будівництва лазні. Причому не важливо, що це буде - проект лазні з бруса або з каменю - будівництво буде неможливо в принципі.

ПРОЕКТИ ЛАЗЕНЬ С МАНСАРДОЮ

При будівництві лазні з мансардою необхідно передбачити високий ступінь захисту мансарди від пари і високих температур. Все очевидно - лазня характеризується високими температурами і підвищеною вологістю. Матеріали, з яких виготовлено приміщення лазні можна захистити від передчасного руйнування за допомогою спеціальних речовин і лаків. Ними ж можна захистити і поверхні мансарди. А ось предмети знаходяться в мансарді від впливу цих негативних факторів можна захистити тільки виконавши додаткову паровлаготеплоізоляцію. Незайвим в даному випадку буде зробити в лазні і на мансарді примусову вентиляцію.

Дах потребує додаткового утеплення. Викликано це тим, що для проживання людей слід створити комфортні умови. Нормальна температура - одна з цих умов.

Дах необхідно покрити шаром пароізоляція. Не секрет, що під фінішним покриттям даху конденсується волога. При проживанні на мансарді малоприємним сюрпризом буде підвищена вологість. Та й в спогляданні пітніти кутів щастя мало.

Слід відповідально підійти до вибору матеріалу, з якого будуть виконані вікна мансарди. Не секрет, що в даний час найбільш передовий вважається технологія установки пластикових вікон. Вони дійсно мають безліч переваг. Однак у них є один істотний недолік - в закритому стані вони не пропускають повітря. Це означає, що, за відсутності вентиляції, в приміщенні може бути підвищена температура і вологість - мансарда представлятиме собою другу парну. Отже, при влаштуванні вентиляції є резон ставити вікна з пластикового профілю, а якщо вентиляцію монтувати не планується, слід зупинитися на вікнах рами яких будуть виготовлені з дерева.

Похожие страницы: