Будівництво каркасних будинків в Європі

каркасный дом Фотозвіт будівництва каркасного будинку.

 

Ви вже вирішили будувати каркасний будинок.Підтримуємо ваш вибір! Адже не випадково каркасні будинки складають 80% заміської нерухомості в Європі.Етапи і приклад будівництва двоповерхового каркасного будинку 9 × 17, 5 м3 можна подивитися пройшовши за цим посиланням.

 

Переваги каркасних будинків

 

Надійність і довговічність.

 

Термін служби каркасного будинку може досягати 100 і більше років.У такому будинку будуть жити ваші онуки!

 

Міцність і універсальність конструкції каркасного будинку дозволяє втілити в життя найсміливіші архітектурні ідеї, а технологія його споруди виключає прикрий етап усадки будинку, на який при будівництві брусових будинків йде до 2-х років.Каркасний будинок буде повністю готовий через пару місяців, а при певній товщині шару утеплення і каркаса, в такому будинку можна жити цілий рік.

 

каркасный дом Економічність. Каркасні будинки - самі економічні з розрахованих для всесезонного проживання.За рахунок відмінної теплоізоляції технологія каркасного будівництва істотно знижує витрати на опалення.Можна з упевненістю говорити про ідеальному співвідношенні ціни і якості каркасних будинків.

 

Екологічність та естетичність. Каркасні будинки - відмінний варіант для тих, хто піклується про створення здорового мікроклімату всередині свого будинку.Все тепло-, гідро-і пароізоляційні матеріали підбираються з урахуванням встановлених екологічних норм.Оздоблення, застосовувана при будівництві каркасних будинків, надає необмежені функціональні та естетичні можливості.Ви можете побудувати для себе будинок в будь-якому архітектурному стилі і колірному рішенні.

 

Каркасний будинок - від фундаменту до покрівлі

 

За рахунок легкості конструкції, Каркасні будинки дозволяють використовувати фундамент практично будь-якого типу.Ми допоможемо вам вибрати і закласти оптимальний фундамент.

Похожие страницы: