Для будівництва каркасних будинків використовуються якісні і сучасні матеріали

Каркасні будинки за канадською технологією використовуються як для постійного проживання, так і для сезонного. Вони відрізняються високою міцністю, надійністю і безпекою. Найчастіше каркасні технології використовують при будівництві дерев'яних будинків.
Чи варто замовляти будівництво такого будинок і в чому його переваги?
Власний будинок - мрія багатьох, але не кожен може собі дозволити надійне і красиве житло на землі. Каркасні будинки - це бюджетний варіант, який дозволяє швидко і без великих витрат побудувати приватне житло. Але це далеко не одне достоїнство каркасних будинків. Давайте докладніше розглянемо, в чому секрет каркасних будинків і чому сучасна людина все більше віддає їм перевагу.

Що таке каркасний будинок?
Каркасний будинок - це затишне житло, в якому буде комфортно всій родині. Такі споруди зводяться швидко. Терміни будівництва залежать від складності проекту. В середньому, на зведення каркасного будинку (від фундаменту до даху) йде 2-4 місяці. Тобто такий будинок можна спокійно побудувати за один сезон. Чи буде це літо чи зима - майже не важливо. Єдине, будувати самому в мороз не дуже приємно. Але якщо ситуація вимагає негайного будівництва в зимовий період, то можна сміливо братися за цю справу. На сам стан каркасного будинку погода не вплине.
Для будівництва каркасних будинків використовуються якісні і сучасні матеріали. По-іншому просто не вийде, так як технологія передбачає використання саме таких будматеріалів.
Як показує практика, каркасні будинки мають прекрасні теплозахисні властивості. Усередині такого будинку створюється свій мікроклімат, що не залежить від погодних умов. Але цього можна досягти тільки в разі якісного складання. Якщо ви будете самостійно зводити каркасний будинок, зверніть особливу увагу на монтаж стін, перекриттів і збірку каркаса.

Каркасні будинки можуть мати велику різноманітність дизайну фасаду. У зовнішній обробці будинку можуть бути використані самі різні оздоблювальні матеріали. Дуже добре виглядає обробка будинку сайдингом. Як то кажуть - вибирайте на свій смак і колір. Крім того, в будівництві каркасних будинків використовуються екологічно чисті будівельні матеріали. Тому такий вид житла по праву можна назвати екологічним.
Особливості канадської технології в будівництві каркасних будинків
Зведення каркасних споруд - це одна з технологій будівництва дерев'яних будинків. Існує вона з часів Другої світової війни і була винайдена в Канаді. У той час було потрібно знайти технологію, яка б дозволяла швидко і недорого зводити нові будівлі для вирішення проблеми нестачі житлового фонду.
При будівництві застосовують каркас з хвойних порід дерева, який зміцнюють за допомогою клеєних балок перекриттів, здатних витримати серйозні навантаження. Конструкцію також покривають захисними розчинами.
При зведенні таких будинків використовують деревостружкові та деревоволокнисті плити. При облицюванні каркасних будинків згідно канадської технології можуть використовуватися природний камінь, сайдинг, дерево. Одна з переваг таких будинків - їх відносно невисока вартість.
Крім цього каркасні будинки за канадською технологією відрізняються відмінними теплоізоляційними властивостями, як було сказано вище, що допускає їх використання в регіонах з суворим кліматом. Будівництво таких будинків припускає також утеплення стелі, підлоги, міжкімнатних перегородок.

Похожие страницы: