Проекти бань з літньою кухнею

Якщо ви завжди мріяли мати лазню з профільованого бруса на власній ділянці, але ваші 6 соток не вміщають велику кількість будівель, то альтернативним рішенням буде поєднати баню з літньою кухнею. Це зручно в тому плані, що і лазня, і кухня будуть перебувати під одним дахом, а також мати один каналізаційний стік води.

Розробка проекту лазні з літньою кухнею

Для початку визначимося про розмір вашого будови. Будиночок повинен легко вписатися у вже існуючі будівлі, а також зручно розташуватися на вашій дачі. Адже для літньої кухні краще вибрати сонячну сторону ділянки. Обміркуйте, яким він буде зовні і всередині, чи буде кухня відкритою або закритою та інші тонкощі.

Розробку проекту краще доручити фахівцям. Архітектор, який спеціалізується на цьому постійно, легко розробить проект будинку по вашому ескізу.

На ділянці, що перебуває поблизу річки чи озера, лазню-кухню необхідно встановлювати не ближче 20 метрів від водойми. Так як потрібно враховувати весняні паводки і ймовірність підтоплення. На цій відстані можна не хвилюватися, що лазню з кухнею затопить. І, природно, треба пам'ятати, що злив ні в якому разі не повинен йти у водойму.

Сама будівля бажано поставити в місці, де є невеликі дерева або чагарники. Також проекти бань з літньою кухнею відображають всі ландшафтні особливості ділянки. Наприклад, на схилі дуже добре впишеться баня, там же буде зручно вивести каналізаційну трубу, і, за бажанням, помістити відкриту терасу.

Створюємо внутрішнє оздоблення

Для найбільшого затишку можна зробити в лазні маленькі вікна, захід сонця буде чарівно виглядати усередині лазні. Але переборщувати з розмірами вікон не варто, так як тепло парилки може швидко зникнути.

У лазні не заважає зробити і невеликий басейн, адже і діти, і дорослі люблять поринути в прохолодну воду після парилки. Цей факт також необхідно відобразити в проекті. Зазвичай басейн рекомендується робити глибиною від 1,5 до 2 метрів.

При складанні проекту, можна літню кухню використовувати і як передбанник. Піч у кухні буде одночасно служити каменкой в лазні, а бак для нагріву печі з'єднати з трубами, які проходять через парилку. У такому випадку вона буде опалюватися підігрітою водою в той час, коли ви будете готувати їжу або топити баню. Це дозволить зберегти додаткове тепло в зимову пору року, а також ранньою весною і восени.

Розміщуємо баню правильно

Вхід до приміщення лазні теж грає не останню роль в понятті проекти бань з літньою кухнею. У двері, що знаходиться з півдня, взимку буде менше заметів. А якщо ви плануєте відвідувати баню і в зимовий час, то це буде для вас безсумнівним гідністю.

Розміщувати вашу баню з літньою кухнею теж треба правильно. Варто враховувати те, що при топці лазні, дим не повинен доходити до інших будов. Залежно від обраного способу топки, відстань між будівлями має бути від 5 до 12 метрів.

Таким чином, поєднання літньої кухні з лазнею дає безліч переваг. За допомогою спеціального проекту бань з літньою кухнею можна заощадити багато сил, часу, а також фінансових вкладень і, головним чином, вільного простору вашої ділянки. Цим способом вирішується питання опалення кухні в зимовий період. До того ж, гарненько подумавши проект і зваживши всі за і проти, можна використовувати літню кухню з лазнею в якості теплиці або оранжереї для вирощування розсади або зелені. Для цього достатньо лише грамотно склити кухню. Також можна і взимку вирощувати овочі в цій оранжереї-теплиці і додатково на цьому заробляти.

Створіть затишок на вашій ділянці за допомогою такої оригінальної будівлі. Але починати облаштування ділянки слід з будівництва комфортного недорогого будинку з бруса.

Похожие страницы: