Каркасні дачні будинки ціни і технології будівництва

Сучасне заміське будівництво багатьом людям може здатися дорогим задоволенням, але це зовсім не так. Якщо ви зверніть свою увагу на каркасне будівництво, то переконаєтеся, що на каркасні дачні будинки невисокі ціни - це не міф, а реальність. Коли будуються каркасні дачні будинки сучасні технології дозволяють зводити їх швидко і зовсім недорого.
Секрет низької ціни каркасних будинків в тому, що при їх будівництві використовуються недорогі матеріали

Мала вага конструкції будинку дозволяє використовувати недорогий мелкозаглубленний, пальовий або навіть стовпчастий фундамент. Такі будинки будуються просто і швидко, як конструктор, тому ви економите і на зарплаті будівельникам.

Але не слід думати, що каркасний будинок так само легко побудувати самому. Коли будуються каркасні дачні будинки технології використовуються самі передові. Кваліфіковані будівельники проходять регулярну стажування не тільки в Росії, але і за кордоном.

Багаторічний досвід і застосування сучасних методик будівництва дозволяє зводити каркасні будинки якісно і в короткі терміни. У сучасному каркасніков, який був побудований з дотриманням всіх правил і нормативів, комфортно жити цілий рік. Стіни будинку виконані за принципом "сендвіча", в якому зібрані зовнішня обшивка, шар утеплювача, гідро- та пароізоляції. Така конструкція дозволяє надійно утримувати тепло всередині будинку і не пропускає в будинок холодне повітря з вулиці.


Проте буває, що стіни будинку не дуже добре пропускає свіже повітря, тому для каркасного будинку слід обов'язково передбачити систему якісної вентиляції. Сучасні автоматичні системи кондиціонування і вентиляції будинків не тільки забезпечують комфортне проживання в будинку зі свіжим і чистим повітрям, а й позбавляють він необхідності постійно контролювати цей процес. Устаткування налаштовується на певний режим за допомогою пульта управління.

Таким чином, ви отримуєте відмінний заміський будинок, відповідний для цілорічного проживання за цілком розумні гроші. Ось чому на каркасні дачні будинки ціни набагато нижче, ніж на будинки з цегли, бруса або колоди....

Похожие страницы: