Будівництво Каркасно щитові будинки Своїми Руками

построить каркасный дом своими руками не так уж и сложно  

Навіщо будувати свій каркасний будинок своїми руками?

 

Причин, власне, дві:

 
     
  1. Бажання заощадити на вартості роботи з будівництва будинку.
  2.  
  3. Розуміння, що вкрай мало знайдеться будівельних компаній, які побудують будинок «як для себе»
  4.  
 

Автор статті спілкувався в Канаді з російським емігрантом, власником будівельної фірми.За його словами, для канадського заміського жителя, особисто брати участь у будівництві власного будинку - абсолютно в порядку речей.Дуже поширена така схема: сім'я наймає свого роду «відповідального консультанта», який керує будівництвом і контролює всі етапи виконуваних робіт. проект — основа строительства Безпосередньо всі будівельні операції виконують при цьому самі майбутні домовласники.

 

І справа тут не тільки в економії коштів на будівельну бригаду.

 

В Канаді, на відміну, наприклад від США, люди живуть більш осілим життям, і будуючи будинок для своєї родини, вже на етапі будівництва намагаються передати своєму майбутньому будинку частинку своєї душі, свого «сімейного духу ».

 

Звичайно, багато в чому така популярність будівництва каркасного будинку своїми руками стала можлива із за відпрацьованою багатьма десятиліттями будівельної технології.

 

В Росії, як і в багатьох суміжних країнах, складно знайти будівельну компанію, яка займається будівництвом каркасних будинків хоча-б років 50, у якої багатий будівельний досвід і значний список побудованих каркасних будинків.

 

Частково, у вирішенні питання пошуку якісних будівельників може допомогти цей сайт, за рахунок того, що тут можна побачити процес будівництва будинку тієї чи іншої будівельної фірмою і дізнатися ціну, яка була за нього заплачено.

 

Якщо ж ви прийняли рішення будувати собі каркасний будинок своїми руками, то ось, що може вам знадобиться в цій захоплюючій справі:

 

По перше проектування.

 

Цей етап можна здійснити самостійно (вимагає наявності відповідної підготовки та володіння Архітектурного програмами) або доручити фахівцям.Зараз чимало як спецалізованих програм, так і архітекторів-фрілансерів, так що на цьому етапі особливих проблем зазвичай не виникає.

 

Для проектування найбільш часто користуються такими програмами:

 

ArchiCAD  
Google SketchUp (дуже популярна безкоштовна програма)  

Похожие страницы: