Будівництво каркасної дачі має дуже багато переваг

Деревина по праву знаходиться на лідируючих позиціях серед матеріалів, які використовують для зведення заміських будинків. З дерева будували споруди ще з незапам'ятних часів. Дотепер багатьох приваблює цей екологічно чистий матеріал. Його головні переваги - невелика вага і теплоізоляційні властивості.

Сьогодні існує величезна кількість технологій, за якими здійснюється будівництво дач. Мрієте про власному заміському будинку? Хочете хоч на нетривалий час відпочивати від міської суєти?

Перед вашим поглядом зараз встали каркасні будинки, зведені в радянські часу, і у вас з'явилося стійке упередження проти такої технології будівництва? Забудьте про це! Сучасні споруди відрізняються від тих, які були побудовані багато років тому, в першу чергу конструкцією каркаса.

Завдяки технологіям каркасного будівництва економляться час на монтажі дому та грошові кошти. Економія цих ресурсів видна як і на виробництві, де виготовляються майбутні елементи споруди, так і тоді, коли здійснюється будівництво каркасної дачі. У таких конструкціях легко прокладаються всі інженерні комунікації, в тому числі і повітроводи, які використовуються для систем повітряного опалення та кондиціонування. Це стає можливим завдяки існуючим «коридорах», що знаходиться між балками перекриттів, так як всі каркасні елементи з'єднані між собою цвяховими пластинами.
Переваги будівництва каркасної дачі


Будівництво каркасної дачі має дуже багато переваг, серед яких:

можливість виконання робіт в будь-який час року;
швидкість зведення;
відсутність в необхідності важкого габаритного обладнання на ділянці;
високі теплоізоляційні властивості;
немає необхідності в заливанні фундаменту.

Як видно, будівництво дачі дешево може здійснюватися. Вам потрібно лише зв'язатися з нами і обговорити всі питання. Пам'ятайте, що будівництво дерев'яної дачі - прерогатива наших фахівців. Будемо раді вас бачити!

Похожие страницы: