Найпопулярніші матеріали для будівництва приватних будинків в Україні.

Це старий добрий цегла! Головний фактор, чому Кримчани обирають цей матеріал - міцність і довговічність

Недоліки цього матеріалу це в першу чергу його висока цінна, другий основний недолік це велика вага і як наслідок збільшення витрат на фундамент.

Цегла дуже гігроскопічний, т. Е. Сильно вбирає вологу. Так само велика витрата розчину при кладці. Цегляний будинок дуже довго будується, вимагає великих матеріальних і фізичних витрат, а ще величезного терпіння! При дотриманні всіх норм (залежить від підрядника) будинок вийде гарний і міцний, але неекономічний в експлуатації ...

Вартість побудови 500-700 $ / м ²

Пінобетон - газобетон! Гідність цього матеріалу, це порівняно невисока ціна і непогану якість українських виробників! Бетонні блоки легко пиляються і комбінуються, втілюючи складні архітектурні ідеї проекту будинку.

Недолік - пориста структура не може протистояти натиску навколишнього середовища!

За будинком потрібен постійний догляд! Так само цей матеріал легко руйнується, кладка з газобетону продувається. Будинок з пінобетону швидко нагрівається, але й швидко остигає.

Стіна з бетонного блоку має низьку несучу здатність ...

Вартість побудови 450 - 600 $ / м ²

Дерево! Дуже популярний матеріал відрізняється своєю екологічністю. Зруби дуже теплі взимку і прохолодні влітку, плюс до всього природна рециркуляция вологи, стіни як би регулюють мікроклімат в будинку.

Недоліки - легка возгораемость. Деревина легко руйнується під впливом навколишнього середовища, схильна до гниття і грибку! Зруб потрібно кожні півроку обробляти антисептиком, а то він буде темніти. Чимало важливо, що б будинок збирали досвідчені майстри (яких мало), інакше будуть сумні наслідки!

Зрештою, вартість такого будинку залежно від порід дерева 450-1000 $ / м ²

SIP (сендвіч-панель)! В Україні це третя за популярністю технологія, її часто називають канадською технологією ділиться на каркасну або панельно-каркасну!

Найбільш оптимальною у всьому світі визнана панельно-каркасна технологія, так як вона поєднує в собі переваги дерев'яного та каркасного домобудівництва, але не успадковує їх недоліків. Сип панель визнаний в усьому світі гіпоалергенний матеріал, навіть астматики відчувають себе краще живучи в будинку з СИП. Використання технології зводить до мінімуму ручну працю, всі елементи виготовляються на виробництві! Бригада з 4 чоловік змонтує будинок 150 - 200 м ² на готовий фундамент за одну максимум два тижні! Будинок з цього матеріалу дуже енергоеффектівен, витрати на опалення або кондиціонування істотно знижуються! Внутрішня і зовнішня обробка прискорюється і здешевлюється за рахунок ідеально рівній поверхні стін, розводка електрики виробляється всередині панелі і теж у фабричних умовах. Загалом, переваг багато!

Недолік - один, він же гідність такий будинок, по суті, термос, необхідна система вентиляції! Але з іншого боку в будь-якому будинку потрібна вентиляція!

Вартість будинку з панелей під ключ - 300 - 400 $ / м ²

Похожие страницы: