Дизель-генератор для дому

Незалежне джерело електроенергії (генератор) - це бажане доповнення до обладнання приватного будинку. Сфери застосування дизельних генераторів настільки різноманітні й широкі, що вибір оптимальної моделі та конфігурації дизель-електростанції здається важким завданням. Перше, що необхідно буде спочатку вирішити - так це визначити: як якого джерела електроенергії буде працювати генераторна установка. Для того щоб правильно підібрати правильний необхідний вид генератора слід чітко позначити кількість необхідної вироблюваної енергії, умови експлуатації (чи потрібне шумозахист або додаткове охолодження), а також враховуючи фінансові можливості правильно вибрати гідного виробника.

Дизельні генератори дещо дорожче бензинових мініелектростанцій, але характеризуються більш високою надійністю і економічністю, можуть застосовуватися як в побуті так і для промислового виробництва, а також для живлення величезних будинків або комплексів. Вони можуть бути з повітряним охолодженням (в генераторах малої потужності - до 6 кВт, де теплові втрати двигуна низькі) і рідинним (в генераторах середньої та великої потужності, де потрібна більш ефективна система відведення тепла від двигуна). Перед тим як купити дизельну електростанцію необхідно чітко уявляти для яких цілей вона буде використовуватися, в яких умовах.


Критерії вибору дизельного генератора:

сумарна максимальна потужність всіх споживачів електроенергії, які планується живити від електростанції;
рід струму, що виробляється генератором (як правило це однофазний змінний струм з напругою 110 або 220 Вольт, частотою 50 або 60 Ампер);
економічність і ємність паливного бака;
рівень шумності;
вибір виконання і опцій (ручний запуск, електростарт або автозапуск);
масогабаритні показники.

Дизельна електростанція відрізняється від свого бензинового аналога підвищеними моторесурсом двигуна, економним споживанням палива, великим інтервалом роботи без перерви, а також високими протипожежними показниками. Існує ще безліч критеріїв для правильного вибору дизель-генератора і тільки грамотний підбір обладнання для електростанції з урахуванням всіх особливостей електромережі і споживачів, може забезпечити надійне і якісне електропостачання.

Похожие страницы: