Будівельна сталева арматура

Для сприйняття різних зусиль (стиск, розтяг), при виготовленні залізобетонних конструкцій, використовується сталева арматура. Необхідний діаметр, а також кількість прутів визначають шляхом обчислення і розрахунків.

Арматура, яка встановлюється після необхідного розрахунку, називається робочою, а елементи арматурного каркаса, використовувані для зв'язування й фіксування робочої арматури, носять назву конструкційні. Така арматура забезпечує закріплення в проектному положенні робочої арматури, а також рівномірно розподіляє впливають зусилля між окремими елементами робочої арматури. Монтажна арматура сприймає, зазвичай, зусилля, що виникають при усадці бетону, зміни температури і т. п.

Придбати необхідні види будівельної арматури, без будь яких проблем, можна в інтернет-магазині «Поревит». У даній компанії будівельна арматура представлена в широкому асортименті. Купити будівельну арматуру в цій компанії можуть як приватні особи, так і будівельні організації. Для клієнтів передбачена гнучка система знижок та заохочувальних бонусів. З кожним замовником працює персональний менеджер, що є гарантією швидкого та якісного виконання замовлення.

Види сталевої арматури

Залежно від технології виробництва сталева арматура, призначена для ЗБВ, підрозділяється на два типи:

Гарячекатана стрижнева (може випускатися будь-якого діаметру і поставлятися в прутах, довжиною до 13 м, або в бухтах, вагою до 1300кг);

Холоднотягнутий дротова.

Гарячекатана арматура може піддаватися зміцнення, Зміцнення виконується шляхом термічної обробки або волочінням (витяжкою).

Поверхня арматури може бути різної форми, мати гладкий або періодичний профіль. Зчеплення арматури, що має періодичний профіль, в значній мірі вище, ніж арматури з гладкою поверхнею.

Залежно від технології виготовлення залізобетонних виробів, арматура може піддаватися попередньому напрузі.

Для виготовлення арматурних каркасів використовується метод зварювання, такий метод забезпечує жорсткість і надійність готової конструкції. Арматуру, що пройшла процес термічної обробки, зварювати не рекомендується, так відбувається відпустку металу в місцях зварювання.

Похожие страницы: