Види сучасних шпалер

Сьогодні розроблено безліч барвистих і екстравагантних дизайнів шпалер, але в їх числі є і абсолютно унікальний вид - шпалери, що поєднують в собі техніку абстрактного живопису і сучасний підхід до декорування поверхонь.

Акварельні шпалери

Акварельні малюнки надають стінам легкість, наповнюють їх яскравими фарбами і динамікою. За допомогою акварельних шпалер створюються унікальні акценти і неповторні рішення, які виграшно відтінятимуть будь-який інтер'єр.

Шпалери-імітації

Шпалери, що імітують різні поверхні є одним з найбільш вживаним на сьогоднішній день матеріалом оздоблення інтер'єру. Ними можливо замінити практично будь-який коштовний матеріал, будь-то мармур, дерево, шкіра, бетон, тканина або декоративна штукатурка. Імітуючі шпалери вносять у приміщення неповторний шик.

Кінематографічні шпалери

В даний час існують кінематографічні колекції вінілових шпалер. Їх зображення виконані в мозаїчній техніці, воно складено з достатку маленьких трикутників і ромбів різних розмірів і кольорів. Своєрідні постери з образами персонажів кіно або мультфільмів - це яскравий і сміливий варіант обробки стін, який здатний пожвавити приміщення і наситити його особливим настроєм.

Фотошпалери
Декілька років тому фотошпалери вийшли з моди і стали мало популярні, але сьогодні, завдяки новим технологіям фотошпалери знову широко застосовуються в інтер'єрі. Вони мають чимало переваг, і один з них - це самостійний вибір малюнка, а також можливість відтворення сімейних фотографій. Модними напрямками є пейзажі, види Нью-Йорка, різні портрети.

3D шпалери

Ці шпалери стали популярні ще 2013 році, але й сьогодні 3D малюнки на шпалерах залишаються одним з актуальних напрямків. Такі шпалери мають можливість створювати безліч ефектів, вони надають інтер'єру свіжість і жвавість. 3D шпалери здатні зруйнувати простір, розширити межі. Їх використання в інтер'єрі порівнянно із застосуванням дзеркала, що дозволяє збільшити об'єм приміщення. Виходячи з великого вибору зображення, ці шпалери здатні заспокоїти і розслабити, або, навпаки, підбадьорити і наситити життєрадісністю.

Шпалери, що створюють оптичні ілюзії

Не так давно були розроблені унікальні колекції шпалер з абстрактними зображеннями, які створюють ілюзію руху, завдяки технічним інноваціям та особливому художньому сприйняттю світу. У малюнках може відображатися графічний дизайн або ж ефект об'ємної порожнечі. Ці шпалери здатні наповнити простір креативністю і повністю змінити сприйняття реальності.

Похожие страницы: